در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه صورت گرفت:

جلسه هم اندیشی گروههای جهادی ویژه برگزاری اردوهای جهادی سال1397

جلسه هم اندیشی گروههای جهادی ویژه برگزاری اردوهای جهادی سال 97 در محل سالن جلسات ناحیه دانشجویی با حضور فرمانده محترم ناحیه دانشجویی و مسئولین زیربط برگزار شد.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /نشست هم اندیشی گروههای جهادی به منظور تبادل نظر و دریافت نظرات و دیدگاه های افراد موفق در تشکیل گروه‌های جهادی و نیز فعالیت های فرهنگی-جهادی و استفاده از تجربیات در برگزاری برنامه‌های آتی و برنامه‌ریزی برای بهره گرفتن از توانمندی شرکت کنندگان برای سایر مستعدین برتر با تشکیل جلسه در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار گردید.

در این نشست ، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه ضمن اشاره به فعالیت های گسترده جهادی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه، اردوهای جهادی را از مهمترین ماموریت های دفاتر بسیج دانشجویی خواند و وظیفه این تشکل در این حوزه را گسترش و تعمیق فعالیت های جهادی در بخش های ساختی و فرهنگی عنوان کرد.

 

وی با اشاره به کارکرد اردوهای جهادی در تربیت دانشجویان بسیجی در طراز انقلاب اسلامی، نتایج تربیتی و کادرسازی این اردوها را مساعد ارزیابی کرده و با تاکید به ادامه پر قدرت این اردوها این اقدامات را در گسترش کادر توانمند بسیج دانشجویی موثر قلمداد کرد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار