مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون:

امیدواریم دولتمردان از تجربه تلخ مذاکرات عبرت گرفته باشند

مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون گفت: امیدواریم دولت‌مردان ما از این تجربه تلخ مذاکره عبرت گرفته و درک کرده باشند که در این مدت جز عقب‌گرد چیزی نصیب ایران نشده است.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / اعظم قربانی، مسئول خواهران بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: مسئولین اگر هنوز در خواب خرگوشی نباشند، باید تا کنون متوجه بدعهدی های آمریکا شده باشند، اگرچه رهبر معظم انقلاب بارها و بارها به عدم خوشبینی به آمریکا تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: دولت باید در مقابل اقدامات آمریکا در خروج از برجام موضع گیری و تصمیم قاطع داشته باشد، رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که اگر آنها برجام را پاره کنند ما آن را به آتش می کشیم.

قربانی در ادامه اضافه کرد: زیاده‌خواهی، بدعهدی و عدم اعتماد به آمریکا می‌تواند دلیل خروج ایران از برجام باشد، آمریکا هیچ وقت مورد اعتماد نبوده، او که در برجام هسته ای غیرقابل اعتماد بودن خودش رانشان داد، پس هیچ اعتباری به تعهد به برجام های بعدی نخواهد داشت؛ آزموده را آزمودن خطاست.

مسئول خواهران بسیج دانشجویی شهرستان کازرون خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است هرگاه از رهنمودهای دلسوزانه و پدرانه رهبر معظم انقلاب استفاده نشده، درهمان زمینه موضوع جز ضرر عایدمان نشده است.

وی راه حل مسائل معیشتی مردم را توجه به اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: برخی اقتصاد مقاومتی را به سختی دادن خود در زندگی ترجمه می‌کنند؛ در حالی که اقتصاد مقاومتی تکیه بر توان داخلی است. ایمان به توانایی کارگران ایرانی هست، اگر تولیدات داخلی رونق پیداکند، چرخ زندگی کارگران هم خواهد چرخید و البته این مطلب را کسانی خواهند فهمید که درد مردم را درک کرده باشند نه حقوق بگیران ده‌ها میلیونی پشت میزنشین.  

این فعال دانشجویی دانشگاه‌های کازرون اظهار امیدواری کرد: دولت‌مردان ما از این تجربه تلخ مذاکره عبرت گرفته باشند و درک کرده باشند که در این مدت جز عقب‌گرد چیزی نصیب ایران نشده است و راهی که چندسال با خون شهدای هسته ای طی شد، در مدت کوتاهی از بین رفت.

قربانی تاکید کرد: ترامپ باید بداند با خروج از برجام به  آیندگان ما نشان خواهد داد که "مرگ بر آمریکای" گذشتگانشان  بی دلیل نبوده است.

وی در پایان گفت: باخروج از برجام، مسئولین ارشد هسته ای باید چرخ سانتریفیوژها را به چرخه درآوردند؛ گرچه تعلیق در این مدت، خسارت های جبران ناپذیری داشت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha