مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون:

ترامپ مدل رفتاری واقعی کشورهای 1+5 را نشان داد

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون گفت: حال برخی کشورهای با تظاهر به مخالفت با ترامپ سعی دارند بر بی اعتباری نهادهای بین الملی صحه بگذارند ولی همانطور که از ابتدا پیش بینی میشد ترامپ مدل رفتاری واقعی آنها را نمایش داد.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / پژمان کره، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه کازرون اظهار داشت: طبق ایه شریفه قرآن که می فرماید «وَلَنْ تَرْضَى عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ»یعنی هر چه ما کوتاه بیاییم دشمن گستاخ تر می شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون گفت: این مسئله را ما در چندین سال گذشته تجربه کردیم، آنجا که باب میل آنها حرکت کردیم خواسته های آنها بیشترشد، در ابتدا بنا بود در چارچوب مسائل هسته ای مذاکره شود، امروز می بینیم با وقاحت تمام برای قدرت موشکی ما که مظهر اقتدار نظام و کشور است چارچوب مشخص می کنند.

وی افزود: قبلا به برخی دوستان گفته می شد چند کشوری که خود را جامعه جهانی معرفی می کنند،ب راساس منافع خود رفتار می کنند نه قوانین بین الملی و سازمان‌هایی که تحت عناوینی مانند سازمان ملل وجود دارند بیشتر عروسک خیمه شب بازی چند کشور و ابزار فشار بر کشورهای مخالف است تا سازمان‌هایی که براساس قانون منافع همه کشورها را برآورده کند.

کره خاطر نشان کرد: برجام فارغ از نقاط ضعف حاصل مذاکره ایران و 5+1 بودکه به تایید نهادهای به اصطلاح بین الملی نیز رسیده بود که دولت آمریکا پس از نقض مکرر آن عدم پایبندی خود به آن را اعلام کرد و نشان داد تا زمانی دم از قانون می زنند که منافع آنها را تامین کند و هنگامی که منافع آنها با قانون در تضاد باشه قائده بازی را بهم می زنند.

وی در ادامه گفت: حال برخی کشورهای با تظاهر به مخالفت با ترامپ سعی دارند بر بی اعتباری نهادهای بین الملی صحه بگذارند ولی همانطور که از ابتدا پیش بینی میشد ترامپ مدل رفتاری واقعی آنها را نمایش داد.

این فعال دانشجویی در پایان گفت: نمی دانم دیگر چقدر باید هزینه به کشور تحمیل شود و برجام از چه زاویه ای نقض شودتا بعضی بفهمند قبری که بالای آن نشسته اند مرده ای در آن نیست.

ارسال نظر


captcha