مسئول بررسی و تحلیل دانشگاه پیام نور کازرون:

اروپایی ها اگر صداقت دارند حقوق ضایع شده ایران را پیگیری کنند

مسئول بررسی و تحلیل دانشگاه پیام نور کازرون گفت: اگر اروپایی ها در وعده خود صادق هستند که نیستند! حقوق ضایع شده ایران که قرار بود طی برجام تامین شود و هنوز نشده را پیگیری کنند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / روح الله رضازاده مسئول بررسی و تحلیل دانشگاه پیام نور کازرون در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه قائمیه گفت: آمریکا و اروپا سعی دارند با اجرای سیاست چماق و هویج ایران را به مذاکرات جدیدی واردکنند، که نتیجه آن مشخص بوده و واضح است سرنوشتی بهتر از برجام ندارد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود دردانشگاه فرهنگیان فرمودند «حالا گفته می‌شود با 3 کشور اروپایی ادامه می‌دهیم. من به این 3 کشور هم اعتماد ندارم؛ به این‌ها هم اعتماد نکنید. اگر می‌خواهید قرارداد بگذارید، تضمین عملی بگیریم وَالّا این‌ها همه همان کار آمریکا را خواهند کرد. اگر توانستید تضمین بگیرید که خب، البته من بعید میدانم. اگر نتوانستید تضمین قطعی بگیرید، دیگر نمی‌شود برجام را ادامه داد.»که اگر بنا بود سخنان و شروط رهبری اجرا و منافع ایران تامین شود در همان برجام این مسئله اتفاق می افتاد.

 رضا زاده در ادامه بیان داشت: اگر اروپایی ها در وعده خود صادق هستند که نیستند! حقوق ضایع شده ایران که قرار بود طی برجام تامین شود و هنوز نشده را پیگیری کنند.

 این فعال دانشجویی با بیان اینکه برخی دوستان معتقد بودند باید مسائل را مستقیم با خود آمریکا حل کنیم چرا که بازیگر اصلی اوست در ادامه گفت: کشورهای اروپایی نمی توانند مستقل عمل کنند،امروز به یک باره اعلام می کنند ما به هیچ پایبند هستیم و با پنج عضو دیگر برجام را ادامه می دهیم.

 مسئول بررسی تحلیل دانشگاه پیام نورگفت: رهبری در جریان مذاکرات فرمودند «آنهایی که دم از مذاکره با امریکا می زنند یا الفبای سیاست را بلد نیستند، یا الفبای غیرت را!» که امروز نتیجه خوشبینی برخی آقایان آب دهن انداختن مشاور ترامپ به برجام آن هم در جمع منافقین و نقض آن توسط خود ترامپ بود.

 وی در پایان گفت: در کنار این مسائل رژیم جعلی صهیونیستی خیال می کرد حاشیه امنی برایش ایجاد شده و سه مرتبه به سوریه که امروز به خط مقدم محور مقاومت بدل شده حمله کرد، که با پاسخ جریان مقاومت که به گفته مسئولین امر، پاسخی حساب شده به نقاط نظامی و استراتژیک اسرائیل بود روبرو شد، که به حول قوه اللهی عمر این غده سرطانی در منطقه رو به پایان است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار