یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم،25 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار می شود

یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم،25 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد کرمانشاه با سخنرانی حجت الاسلام یوسفی نماینده ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) و مداحی حاج یزدان ناصری سه شنبه 25/2/97 در دانشگاه آزاد، سالن بهمن ، پشت دانشکده علوم قرآنی برگزار می شود.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /فرهنگ جهاد و شهادت، فرهنگی است که بدنه دانشجویی برای رسیدن به آرمان های بلند انسانی به آن نیازمند است. این فرهنگ که از آن به مدیریت جهادی تعبیر می شود، کارهای بزرگی را به انجام رسانده و فضای آموزش عالی نیازمند ترویج چنین نگاهی است.

 

زنده نگه داشتن یاد دانشجویان شهید که اقدامات بزرگی انجام داده‌اند و الگوسازی از آنها می تواند به جریان های دانشجویی کشور جهت دهی کند؛ زیرا هر یک از این شهدای دانشجو در عرصه های مختلف با وجود سن و سال کم آدم های ویژه ای بودند و سرفصل اتفاقات خوبی شده اند، به همین دلیل با برگزاری این یادواره سعی شده است این شهدا را معرفی و از آنها الگوسازی شود.

 

این یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم،25 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد کرمانشاه با سخنرانی حجت الاسلام یوسفی نماینده ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) و مداحی حاج یزدان ناصری سه شنبه 25/2/97 در دانشگاه آزاد، سالن بهمن ، پشت دانشکده علوم قرآنی برگزار می شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار