در بیانیه شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری آمده است:

مسئولین باید فکری به حال افکار خود کنند و به تقویت روحیه شجاعت خود بپردازند

زمانی که مسئول منتخب یک ملت به جای صحبت از اقتدار ملت و توانمندی این ملت از کدخدا می گفت و مشکلات مردم را به یک توافق گره می زد باید انتظار چنین گستاخی را از طرف شیطان بزرگ داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای چهارمحال و بختیاری طی بیانیه ای به اقدام دولت آمریکا اعتراض کردند.

« بسم رب الشهدا »

من به این سه کشور هم اعتماد ندارم. من میگویم به اینها هم اعتماد نکنید؛ [اگر] میخواهید قرارداد بگذارید، تضمین به دست بیاورید -تضمین واقعی، تضمین عملی- وَالّا فردا اینها هم همان کاری را خواهند کرد که آمریکا کرد. مسئله بسیار حسّاس است. امروز مسئولین کشور در معرض یک آزمون بزرگند؛ آیا حفظِ عزّت و اقتدارِ این ملّت عزیز را خواهند کرد یا نه؟ باید عزّت این ملّت تأمین بشود، منافع ملّت باید تأمین بشود به معنای واقعی کلمه، که خب حالا خوشبختانه مسئولین هم بر روی حفظ منافع ملّی تکیه کردند و گفتند باید منافع ما تأمین بشود؛ بله، باید تأمین بشود منتها برای تأمین منافع، به حرفِ فلان رئیس و فلان نخست‌وزیر و فلان صدراعظم اعتماد نکنید؛ حرف اینها اعتباری ندارد.
امام خامنه ای(مدظله العالی)
چهار دهه از انقلاب حماسه ساز ملت ایران میگذرد. انقلابی که به رهبری امام خمینی(ره) به نتیجه رسید.امام روح الله مبنای انقلاب ما را شعارهای استقلال، آزادی، استکبار ستیزی و متکی به خود قرار داد و انقلاب ما را انقلابی الهی نامید.هر جا که بر این اصول و شعارها اعتقاد داشتیم و مبنای کار ما قرار گرفت شاهد پیشرفت، عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده ایم.مانند اعتقاد به قدرت الهی و توان خود در قدرت نظامی کشور که منجر به برهم زدن نقشه های شوم مستکبرین در منطقه شد و این قدرت نظامی باعث شد تا جهان در همه ی نشست های سیاسی بین المللی از ایران صحبت شود و به نقش پر رنگ و اساسی ایران اذعان نمایند.
با گذشت 40 سال از این انقلاب شاهدیم بعضی از مسئولینی که در راس کار هستند ، همان جوان های انقلابی در زمان امام خمینی (ره) هستند اما به نظر می رسد با گذشت زمان آن روحیه و تفکرات برخواسته از اعتقادات و آرمان های انقلاب را فراموش کرده اند.
در سال های گذشته برخی مسئولین با بزرگ نمایی آمریکا و مرتبط سازی همه امور به یک توافق، عزت و اقتدار ایران را خدشه دار کردند.زمانی که مسئول منتخب یک ملت به جای صحبت از اقتدار ملت و توانمندی این ملت از کدخدا می گفت و مشکلات مردم را به یک توافق گره می زد باید انتظار چنین گستاخی را از طرف شیطان بزرگ داشت.
در سال های گذشته با وجود اعتراف خود مسئولین به بی نتیجه بودن برجام، ولی همچنان در شانتاژ خبری و با فرافکنی به دنبال فرار از پاسخ گویی در قبال عملکرد و ناتوانی خود هستند.برخی مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس که مدعی حامی منافع ملی مردم هستند چرا در تصویب برجام اینگونه ساده انگاری به خرج دادند؟چرا نسبت به نادیده گرفتن خطوط قرمز نظام بی تفاوت گذشتند؟
توافق برجام در تاریخ خواهد ماند و اکنون مسئولین باید این تجربه را تبدیل به فرصت کنند و در وهله اول از مردم به خاطر سهل انگاری و نادیده گرفتن خطوط قرمز در این توافق عذر خواهی کنند ؛ سپس به جای حاشیه سازی و صحبت از توافق با اروپا با تاکید بر اقتصاد مقاومتی اوامر ولی فقیه را پیاده سازی کنند.
طبق فرمایش مقام معظم رهبری این توافق با سه کشور دیگر هم به نتیجه نخواهد رسید و مسئولین باید فکری به حال افکار خود کنند و به تقویت روحیه شجاعت خود بپردازند و بدانند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با روحیه انقلابی و اسلامی جوانان پیش خواهد رفت و آرمان های فراموش شده توسط مسئولین را احیا خواهند کرد. اگر دولت مردان با حاشیه سازی و گمراه کردن افکار به دنبال توافقی مخفیانه در رابطه با قدرت نظامی کشور هستند بدانند سخت در اشتباه اند و جوانان انقلابی هرگز این اجازه را به آنها نخواهند داد.
ما دانشجویان بسیجی از همه ی مسولین می خواهیم به جای گذراندن دوران مدیریت خود در حاشیه و در سکوت، همانند جوانیتان در اوایل انقلاب وقت را غنیمت شمارید و در این شرایط خاص به مردم ایران انقلابی خدمت رسانی کنید تا از پیچ تاریخی بزرگ بتوانیم با سربلندی و سرافرازی بیرون آییم و با فتح خرمشهرها شرایط ظهور منجی الهی را فراهم سازیم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری
مورخ: بدعهدی آمریکا در برجام

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار