درخصوص خروج ترامپ ازبرجام

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد تنکابنبسم الله الرحمن الرحیم

اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آتش می‌زنیم. امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ۹۵/۳/۲۶

آنچه همه به آن اطمینان داشتیم و منتظر آن بودیم در ساعات پایانی سه‌شنبه‌شب 18 اردیبهشت توسط دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج یک‌جانبه از برجام اتفاق افتاده و به‌صورت رسمی اعلام شد.

انتظارات و مطالبه به‌حق مردم و ما دانشجویان از مسئولین به‌خصوص دولت محترم، ساده و شفاف است.

مقام معظم رهبری پس ازگذشت دوسال ازبرجام همواره برگستاخی های نابخردانه سران استکباروبدعهدی های آمریکادرقبال برجام،سندآشکاردیگری درنشان دادن هویت واقعی شیطان بزرگ است تاکید داشته اند.


ما مجدانه از آقای روحانی می‌خواهیم دیگر وعده جدید به مردم در این خصوص ندهند و باید این را، خاطرنشان کرد که بازی برد، برد به بازی باخت، برد تبدیل‌شده است و اطمینان دادن لفظی دیگر به نظر، ناکارآمد می‌آید.

آقای روحانی هشدار می‌دهیم، سیاست مذاکره خوش‌بینانه حضرت‌عالی به نقطه بن‌بست رسیده است و نمی‌دانیم چرا؟ شما امیدوارانه به این روند ادامه می‌دهید و دلگرم به کشورهای خارجی هستید.

افتخار هر ایرانی به عزتمندی و شرافت اوست آیا به نظر شما توهین‌های ترامپ این دو را خدشه‌دار نکرده است؟

آقای روحانی چرا ما خودمان را از کشور کوچکی مثل کره شمالی کمتر می‌دانیم تا جایی که آمریکایی‌ها را مجبور به مذاکره نموده است.

آقای روحانی چه خوش‌بین باشید یا نه؟ ما از خروج آمریکا از برجام بسیار خوشحالیم چون مشکل ما و آمریکا صرفاً مباحث هسته‌ای نیست بلکه ماهیت جمهوری اسلامی ایران و آمریکا باهم تفاوت دارد، اگر آمریکا خارج نمی‌شد ما از برجام باید خارج می‌شدیم خدا را شکر که این‌گونه شد.

آیا ما واقعاً 4 روزه می‌توانیم طبق وعده وزیر محترمتان در مباحث هسته‌ای بازگشت به قبل برجام داشته باشیم؟

خروج آمریکا از برجام تجربه مناسب اما پرهزینه‌ای برای مردم و ملت ایران شد همچون شهدای هسته‌ای و غیره که آمریکا چهره واقعی خود را رو کند.

در این میان ما دانشجویان با روشنگری و بصیرت افزایی به دنبال مقابله با ظلم و استکبار و ظلم جهانی علیه مردم و ملت ایران هستیم.

و در پایان، دوباره از مسئولین بخصوص دولت محترم می‌خواهیم پاسخ شایسته‌ای را سریع و با جسارت تمام، در قبال این رفتار را داشته باشند و دیگر تلاش دیپلماتیک جواب‌گو و کافی نخواهد بود و اگر نمی‌توانند عرصه را به جوانان مؤمن و انقلابی بسپارند.

علی برکت ا...

والسلام علیکم و رحمت ا... و برکاته

((شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن))

کلیدواژه ها


بیانیه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار