شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دلنشگاههای همدان در خصوص اقدام اخیر آمریکا بیانیه ای صادر کرد

خروج آمریکا از برجام و بدنبال آن برقراری تحریم های اولیه ، ثانویه و از آن طرف متعهد ماندن صوری اروپا به برجام جهت معطل نگه داشتن ایران است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان در خصوص خباثت و بدعهدی آمریکا در مسئله برجام بیانیه ای منتشر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَکُوا ۖ ...
(بطور مسلّم، دشمنترین مردم نسبت به مؤمنان را، یهود و مشرکان خواهی یافت...) مائده 82
 
وَلَنْ تَرْضَىٰ عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ ۗ قُلْ إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الْهُدَىٰ ۗ وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءَهُمْ بَعْدَ الَّذِی جَاءَکَ مِنَ الْعِلْمِ ۙ مَا لَکَ مِنَ اللَّهِ مِنْ وَلِیٍّ وَلَا نَصِیرٍ
(هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.) بقره 120
 
جناب آقای روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی، نیک مستحضرید، آمریکایی که کدخدایش می خواندید و در مناظرات سال 92 شرط موفقیت در رفع تحریم ها را مذاکره با آن می دانستید، به سادگی آب خوردن و بدون عمل به مفاد روح و جسم برجام از آن خارج شد. برنامه جامع اقدام مشترکی که  هزینه های جبران ناشدنی را بر کشور تحمیل کرد و چه زخم هایی که بر تن رنجور این انقلاب جوان روا داشت از به تاراج رفتن دسترنج دانشمندان شهیدمان و اخراج تیم های آن ها از مراکز هسته ای تا باز کردن پای جاسوسان و نفوذیان و دوربین ها به مراکز حساس کشور و از همه مهم تر فرصت سوزی 5 ساله که تمام توان و فکر و ذکر کشور را مشغول مسئله ای عبث نموده بود.
امروز روز شکست مفتضحانه ی تفکری است که سال هاست باز شدن تمام گره ها و مشکلات کشور حتی آب خوردن مردم را در مذاکره با غرب و در راس آن آمریکا میپندارد تاریخ قضاوت میکند که مقاومت چه نتایج و موفقیت هایی را در بر داشته و مذاکرات این چنینی چه ضررها و آسیب هایی را.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان صراحتا اعلام میدارد؛ مطالبه اصلی ما اصلاح و تغییر سیاست های فکری دستگاه اجرایی کشور است؛ وفاداری به هر معاهده ای که قاعده نفی سبیل را نقض میکند اساسا باطل است.
ملت عزیز ایران، بدانید و آگاه باشید که اروپا و آمریکا سر در یک آخور دارند و آن هم مکیدن سرمایه های این کشور است مکیدن استقلال و آزادی شما، مکیدن باورها و ایمان شما، مکیدن ارزش ها و عقاید اسلامی-ایرانی شما .
مطمئن باشید که از اروپا آبی گرم نمیشود، چرا که سگ زرد برادر شغال است؛ سناریو این ها از مدت ها قبل برنامه ریزی شده است(سیاست چماق و هویج)؛ خروج آمریکا از برجام و به دنبال آن برقراری تحریم های اولیه و ثانویه و از آن طرف متعهد ماندن صوری اروپا به برجام جهت معطل نگه داشتن ایران و جلوگیری از بازگشت به دوران قبل از برجام.
در پایان لازم به ذکر است جوانان این مرز و بوم با تکیه بر قدرت لایزال الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر(عج)و تحت زعامت امام خامنه ای(مدظله) تا برچیده شدن کامل کفر و استکبار جهانی و در راس آن رژیم منحوس صهیونیستی از هیچ چیز مضایقه نخواهند کرد و تا آخرین قطره خون بر سر آرمان های امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر خواهند ایستاد.
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار