بیانیه:

ملت ایران استوارتر و محکمتر از هر زمانی در راه آرمانهای انقلاب اسلامی حرکت خواهد کرد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان در پی خروج آمریکا از برجام با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پس از سالها و روزها بار دیگر توانستیم بی اعتماد بودن آمریکا و استکبار جهانی را ببینیم


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان در پی خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است.

 

ما آنقدر که از آمریکا صدمه دیدیم از هیچکس ندیدیم . حضرت امام (ره) 

 
پس از سالها و روزها بار دیگر توانستیم بی اعتماد بودن آمریکا و استکبار جهانی را ببینیم و متوجه شویم که امام عظیم الشان امت و رهبری گرانقدرمان در جهت حق و در جهت اسلام ناب محمدی رهنمودهایی را برای ما خطابه خواهند کرد تا ما با تاسی به فرمایشات و بیانات آنها بتوانیم انقلاب اسلامی را از بیراهه نجات دهیم . حضرت امام (ره) بارها در بیاناتشان به قابل اعتماد نبودن و چه بسا خبیث بودن و شیطان بودن این کشور اشاره داشتند . حضرت آیت الله خامنه ای نیز به دفعات متعدد به این امر اشاره کردند و حتی فرمودند به این مذاکرات خوش بین نیستند. و این عدم اعتماد به شیطان بزرگ را ملت عزیزمان در برهه های مختلف زمان شاهد بودند که بارزترین آنها در ۸ سال دفاع مقدس بود . 
استکبار جهانی وقتی رشادتهای ۸ سال دفاع مقدس را مشاهده کرد شکست خورد، استکبار جهانی وقتی فتنه ننگین ۸۸ به نتیجه نرسید شکست خورد، استکبار جهانی وقتی نابودی داعش را مشاهده کرد شکست خورد و امروز درگمان خود می اندیشد که با خروج از این قرار ننگین میتواند بر طبل پیروزی بکوبد حاشا که شکست خورده است چرا که ملت ایران استوارتر و محکمتر از هر زمانی در راه آرمانهای انقلاب اسلامی حرکت خواهد کرد . 
حضرت امام (ره) در سخنرانی شان در تاریخ ۱۳۶۷/۱۰/۲۰ فرمودند: 《مواظب باشید دوباره گرفتار ابر قدرتها نشویم》. آقای رییس جمهور چه شد که دوباره گرفتار ابرقدرتها شدیم ؟ 
چه شد که با وجود تجربیات متعدد باز به استکبار جهانی اعتماد کردید ؟
چه شد که نصیحتها و صحبتهای دلسوزانه رهبری عزیزمان را نادیده گرفتید در آن زمان که فرمودند :《من به این مذاکرات خوش بین نیستم》چه شد که دیپلماسی لبخند باعث نادیده گرفته شدن آن سخنان رهبری شد؟
آقای روحانی از خروج آمریکا از برجام ناراحت نیستیم و شما هم ناراحت نباشید چرا که قدرت و توانایی ملت ایران فراتر از آنی هست که استکبار جهانی در تصوراتش دارد اما از شما خواستاریم اقدامی مناسب و درخور شان خانواده های شهدای مظلوم هسته ای داشته باشید.
والسلام علی من اتبع الهدی
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار