بسیج دانشجویی دانشگاه های بافت،ارزوئیه و رابر:

ایران متحد و مقاوم می ایستد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان های بافت،ارزوئیه و رابر در پی خروج آمریکا از برجام با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ایران متحد و مقاوم می ایستد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجوی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان های بافت،ارزوئیه و رابر در پی خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد.

 
متن بیانیه به شرح ذیل است.
 
بسم ا... القاسم الجبّارین
 
اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آتش می زنیم. امام خامنه ای(مدظله العالی) 
۹۵/۳/۲۵
 
رئیس جمهور آمریکا چهارشنبه شب به وقت ایران از برنامه جامع اقدام مشترک برجام خارج شد و عملا آن را به سندی بی اعتبار تبدیل کرد هر چند از ابتدا آمریکا با نقص عهد های مکرر و اعمال تحریم ها به بهانه های دیگر همچون حقوق بشر و موشکی تحریم های هسته ای را هدفمند تر کرده بود اما تنها دستاورد برجام آن است که بار دیگر به ملت ثابت شد آمریکا قابل اعتماد نیست، حرفی که رهبری در ابتدای مذاکرات به تیم مذاکره کننده تذکر دادند، و ثابت شد باید پشتیبان ولایت فقیه بود تا به مملک آسیبی نرسد، رهبری بارها بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا تاکید کردند، خطوط قرمز را مشخص نمودند و نسبت به رفتارهای خباثت آمیز آمریکایی تبیین کردند،اما متاسفانه دولتمردان و تیم مذاکره کننده هیچ گاه به رهنمود های رهبری توجه کافی را ننمودند و این شد که برجام به یک سند بی اعتبار تبدیل شد.
 
حامیان برجام در جواب انتقاد برای تضمین برجام تیتر زدند که امضای جان کری تضمین است فردای اجرای توافق هسته ای گفتند اینک بدون تحریم و جنگ به پیروزی رسیدیم و به اعتراف خودشان برجام را بزک کردند.و رئیس جمهور محترم برای توجیه برجام گفت که باید تحریم ها از بین برود تا مشکل آب خوردن و محیط زیست حل شود،درباره تحریم های بانکی و مالی به گفته کارشناسان مشکلات حل نشد و بعدها چندین جاسوس نیز در تیم مذاکره کننده پیدا شد جاسوسانی که فرد رئیس جمهور به آن ها مدال دادند.
 
شخص آقای ظریف با توجیه های مضحک مثل اینکه آمریکا می تواند با یک بمب سیستم دفاعی ما را نابود کند،با وعده حل مشکلات اقتصادی مردم را امیدوار کردند و آدرس های غلط دادند و کشور را معطل کردند در صورتی که ما بسیاری از مشکلاتمان در داخل قابل حل شدن بود ،این افراد امروز باید جوابگوی رفتارهای سابق خود باشند نه اینکه باز به سمت اروپایی ها غش کنند و بار دیگر منافع ملی را دچار خطر کنند.
 
رئیس جمهور محترم باید بداند که اروپا همچون امریکا قابل اعتماد نیست و باز فریب رفتارهای دیپمالتیک آن ها را نخورد‌ چرا که مسئولان اروپایی در کنار اینکه می گویند در برجام می مانیم، قدرت موشکی را خطر آفرین می دانند و از لزوم خارج شدن ایران از سوریه و عراق می گویند.
 
ما دانشجویان بسیجی شهرستان های بافت،ارزوئیه و رابر به دولت محترم متذکر می شویم تا مراقب خدعه اروپایی ها باشند و صنعت موشکی را همچون صنعت هسته ای و دستاورد دانشمندان شهیدمان به فنا ندهند و این راهم بیان می کنیم که از برجام درس بگیرند.
 
و اما از نمایندگان مجلس نیز می خواهیم که طرح خروج از NPT و عدم محدودیت های هسته ای را در مجلس تصویب و به دولت ابلاغ کنند. و امروز مسئولین در امتحان سختی هستند و این را بدانید اگر حافظ منافع ملی باشید ملت همه پشتیبان شما خواهند بود. 
 
بسیج دانشجویی شهرستان های بافت،ارزوئیه و رابر ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه و یادآوری سخنان رهبر فرزانه انقلاب به مسئولین دولت و امورخارجه اعلام می کنیم تا همه مردم جهان و همچنین سردمداران آمریکا و رژیم منحوس صهونیستی بدانند که کشور ایران با قدرت به مسیر خود بر پایه آرمان های انقلاب و رهنمود های مقام معظم رهبری ادامه خواهد داد و ملت ایران مقام و متحد می ایستد و آمریکا در آینده ای نه چندان دور عواقب این تصمیم خود را خواهد دید.
انتهای پیام//

کلیدواژه ها


بسیج بیانیه برجام

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار