شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی؛

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در پاسخ به خروج آمریکا از برجام

بدعهدی های آمریکا در قبال برجام، سند آشکار دیگری در نشان دادن هویت واقعی شیطان بزرگ است، آمریکادر آینده ای نه چندان دور عواقب این تصمیم خود را خواهد دید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در پاسخ به بدعهدی ها  و خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد .

متن این بیانیه بدین شرح است: 

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ابتدائاً برجام را نقض نخواهد کرد؛ زیرا وفای به عهد، دستور قرآنی است اما اگر تهدید ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر پاره کردن برجام عملی شود، جمهوری اسلامی برجام را آتش خواهد زد که این هم دستور قرآنی درباره نقض عهد متقابل است.

مقام معظم رهبری:

پس از گذشت دو سال از برجام و حوادث و وقایع پسا برجام، گستاخی های نابخردانه سران استکبار و بدعهدی های آمریکا در قبال برجام، سند آشکار دیگری در نشان دادن هویت واقعی شیطان بزرگ است.

در واقع خروج آمریکا ازبرجام از زمان روی کارآمدن دولت جدید به ریاست ترامپ صورت گرفته است.

اکنون امریکا در صحنه بین المللی منزوی تر از هر زمان است و حقانیت سیاست های جمهوری اسلامی ایران بر کل دنیا آشکار شده است. دولت های امریکا از بدو انقلاب اسلامی در ایران تاکنون با اشتباهات محاسباتی پی در پی خود این اختلافات را به سوی خصومت ورزی آشکار که تهدید و تحریم دو مشخصه اصلی آن بوده است، با ملت ایران کشانده اند.

بسیج دانشجویی خراسان جنوبی ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه و یادآوری سخنان رهبر فرزانه انقلاب به مسئولین دولت و امورخارجه اعلام می کند تا همه مردم جهان و همچنین سردمداران آمریکا و رژیم منحوس صهونیستی بدانند که کشور ایران با قدرت به مسیر خود بر پایه آرمان های انقلاب و رهنمود های مقام معظم رهبری ادامه خواهد داد و آمریکادر آینده ای نه چندان دور عواقب این تصمیم خود را خواهد دید.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار