دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مطرح کرد:

کارگروه های تخصصی در راستای پیگیری و تحقق شعار سال و مسائل و مشکلات بومی استان تشکیل خواهد شد

با توجه به جنگ اقتصادی پیشرو و در راستای اهمیت شعار سال که کلید حل مشکلات در این جنگ می باشد،در جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، تشکیل کارگروه های تخصصی برای پیگیری شعار سال و مشکلات بومی و اساسی استان مطرح گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:کبیری دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با توجه به جنگ اقتصادی پیشرو و در راستای اهمیت شعار سال که کلید حل مشکلات در این جنگ می باشد، تشکیل کارگروه های تخصصی برای پیگیری شعار سال و مشکلات بومی و اساسی استان ضروری است.

در این جلسه که با حضور فرمانده محترم ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد مقرر گردید در موضوعات مختلف کارگروه های تخصصی شکل گیرد. از جمله مشکلات اساسی که در استان وجود دارد می توان به مسئله آب، کشاورزی، عدم بهره برداری درست از منابع و معادن استان، عدم به کار گیری نیروهای بومی در پروژه های عمرانی و اشتغال زایی، مسئله گردشگری و تعطیلی و تعلیق کارخانه ها که منجر به بیکاری جوانان شده است و ... را نام برد.

بناست دانشجویان متناسب با رشته و علاقه خود در این کارگروه ها عضو شوند. همچنین از همه ی دانشجویان استان که علاقه مند فعالیت در این خصوص هستند دعوت می شود تا در این کارگروه ها عضو شوند تا از ایده ها و نظرات شان در این راستا بهره ببریم.

همچنین کارگروه رسانه ای تشکیل خواهد شد تا  مشکلات مردم را به گوش مسولین برسانیم و وظیفه ی مطالبه گری که رسالت دانشجویی می باشد را انجام دهیم.

 

از مسولین هم انتظار می رود تا در این راستا همکاری لازم را با دانشجویان بسیجی استان انجام دهند تا بتوانیم به دور از سیاسی کاری با اقدامی انقلابی مشکلات مردم را حل کنیم. ان شاءالله.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار