به همت بسیج دانشجویی شهرستان گساران صورت گرفت؛

توزیع کمک جهیزیه دانشجویی به دو نفر از دانشجویان دانشگاه گچساران به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت (عج)؛

به مناسبت میلاد امام زمان (عج) و جشم نیمه شعبان بسیج دانشجویی شهرستان گچساران به دو نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های این شهرستان لوازم خانگی اهدا کرد.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / همزمان با فرا رسیدن جشن بزرگ شعیان و میلاد با سعادت امام زمان (عج ) به دو نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهر گچساران با خرید لوازم ضروری خانگی شامل (فرش،یخچال،جاروبرقی،ماشین لباسشویی،اجاق گاز و...) می باشد، کمک جهیزیه هایی از طرف بسیج دانشجویی اهدا شد.

محمد سلیمانی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گچساران با بیان اینکه کمک به ازدواج آسان جوانان و دانشجویان وظیفه ی همه ی ماست گفت: مبلغ این کمک جهیزیه ها هرکدام بیست و هشت میلیون ریال است که همه با مشارکت دانشجویان دانشگاه های شهر گچساران و پرسنل بسیج دانشجویی جمع آوری و در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

وی افزود: به دلیل نامگذاری سال با عنوان "حمایت از کالای ایرانی"، تمامی لوازم خریداری شده، ایرانی و ساخت کارخانه های داخل کشور می باشند و امید است که همه ی ما  با حمایت از کالای ایرانی بتوانیم آینده جوانان و فرزندان این مرز و بوم رو بسازیم تا هم در زمینه ی تولیدات داخلی روز به روز خودکفاتر شویم و محصولات با کیفیت تر و مرغوب تری تولید نماییم و هم با حمایت از اقتصاد داخلی و تولید کنندگان ملی در بحث اشتغال زایی جوانان مثمر ثمر باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار