جلسه هماهنگی جشنواره ورزشی شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد + تصاویر

جلسه هماهنگی جشنواره ورزشی شهدای دانشجوی ذیل برنامه های دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / جلسه هماهنگی جشنواره ورزشی شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد از سری برنامه های اجرایی دومین کنگره شهدای دانشجوی این استان به حضور جانشین بسیج دانشجویی استان و مسئولان تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان برگزار شد.

در این جلسه مصوب شد که بسیج دانشجویی استان با همکاری دانشگاه ها مسابقات ورزشی؛ در رشته های فوتسال و تیراندازی در بخش آقایان و والیبال و تیراندازی در بخش خانم ها به مناسبت یادواره شهدای دانشجو این استان برگزار شود.

همچنین با اعلام آمادگی کارکنان و اساتید هئت علمی دانشگاه های استان برای حضور در این جشنواره مقرر شد تیم های متشکل از کارکنان و اساتید هر دانشگاه در رشته فوتسال نیز در این جشنواره شرکت داشته باشند.

 

طبق دستور العمل این جلسه شرایط حضور معرفی تیم ها به شکل ذیل می باشد؛

- فوتسال آقایان: هر تیم شامل 9 بازیکن و یک مربی

تیرا اندازی؛ هر دانشگاه حداکثر 10 نفر

 

-والیبال بانوان: هر تیم متشکل از 9 بازیکن و یک مربی

تیراندازی: هر دانشگاه حداکثر 10 نفر

 

هزینه ورودی تیم ها به این جشنورا و همچنین کارت بیمه تربیت بدنی اعضای تیم ها و شرکت کنندگان را دانشگاه های استان به عهده گرفتند.

 دانشجویان عزیز می توانند از دوشنبه 97/2/10  تا 97/2/17 نسبت به ثبت نام و نام نویسی به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه ها مراجعه و اقدام نمایند، همچنین مراسم افتتاحیه جشنواره ورزشی شهدای دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد و مراسم قرعه کشی مسابقات روز سه شنبه 97/2/18 ساعت 11 صبح در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار خواهد شد.

گفتنی است تیم های برتر هر رشته پس از پایان مسابقات شهرستانی به مسابقات استانی راه پیدا خواهند کرد.

در پایان با تصویب اعضای جلسه کمیته های فنی و داوری (داوران مجرب استانی)، کمیته انظباطی (مسئولان تربیت بدنی دانشگاه ها) و کمیته اجرایی(بسیج دانشجویی) برای برگزاری هرچه باشکوه تر و با کیفیت تر مسابقات تشکل شدند.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار