جلسه هماهنگی دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد /تصاویر

جلسه هماهنگی دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از دانشجویان و مسئولان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :جلسه هماهنگی دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان، دانشجویان دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی  برگزار شد،  در این جلسه ضمن ارئه برنامه های تعیین شده نسبت به اجرای هرچه باشکوه تر دومین کنگره شهدای دانشجوی استان تأکید شد.

همچنین با پیشنهاد و اعلام آمادگی دانشجویان دانشگاه پردیس فرهنگیان یاسوج، دانشگاه دولتی یاسوج و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج قرار بر آن شد که  دانشجویان این دانشگاه ها نسبت به گردآوردی مستندات و خاطرات از خانواده معزز شهدا، همرزمان ، دوستان و هم محلی های شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام نمایند.

در پایان با تصویت هئیت اجرای دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد این مستندات دانشجویی با همکاری و حمایت معاونت حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج دانشجویی استان به صورت مکتوب در خواهد آمد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار