برای چهارمین سال متوالی

کسب رتبه سوم کشوری طرح ولایت توسط بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد

بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویر احمد موفق به کسب رتبه سوم کشوری در طرح ولایت شد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :  کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد همواره یکی از فعال ترین و پرافتخار ترین کانون ها در کشور می باشد، بار دیگر برای چهارمین سال متوالی  موفق به کسب رتبه برتر کشوری در این زمینه شد.قبل از این بسیج دانشجویی استان همواره  طی 4 سال متوالی همواره رتبه های یکم تا سوم را در ارزیابی های کشوری به دست آورده است .

 بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در هشتمین دوره طرح ولایت استانی که در شهر قم برگزار شد طی ارزیابی های سازمان بسیج دانشجویی کشور توانست مقام سوم را کسب نماید.
لازم به ذکر است دوره طرح ولایت ،مهم ترین دوره آموزشی ،تربیتی و تشکیلاتی  در بسیج دانشجویی  است  همه ساله تحت عنوان دوره خط امام استانی با شعار تعمق و بسط بصیرت در پرتو معنویت با هدف آموزش مبانی اندیشه اسلامی  در سرتاسر کشور برگزار می شود.

بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد علی رغم محدودیت شدید امکانات و منابع توانسته همواره یکی از استان های مطرح در این دوره ها باشد و طی دوسال اخیر طرح ولایت کشوری هم با مشورت و کمک کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی استان برگزار می گردد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار