مسئول بسیج دانشجویی بوشهر:

توجه به نخبه پروری از اقدامات بسیج دانشجویی است

مسئول بسیج دانشجویی بوشهر در راستای تحقق شعار سال گفت:  یکی از برنامه های اساسی ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و اشتغال زایی جوانان و مردم در مناطق استان با همکاری دستگاه های اجرایی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:رضا آب شیرینی مسئول بسیج دانشجویی بوشهر در خصوص اقدامات سال 97 اظهار داشت:

 
تلاش در جهت برگزاری اردهای جهادی و تاکید بر فرمایشات رهبری در راستای تحقق شعار سال از جمله فعالیت های بسیج در استان است.
 
مسئول بسیج دانشجویی بوشهر در راستای تحقق شعار سال ادامه داد:  یکی از برنامه های اساسی ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و اشتغال زایی جوانان و مردم در مناطق استان با همکاری دستگاه های اجرایی است.
 
وی در ادامه بیان کرد: برگزاری نشست های بصیرتی، کرسی های آزاد اندیشی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری و ایجاد کارگروهای تخصصی در راستای اجرایی نمودن اقتصاد مقاوتی و مطالبه گری از مسئولین استان در دست اقدام است.
 
مسئول بسیج دانشجویی بوشهر در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره شهدا، ایجاد شور و نشاط بین جوانان با استفاده از ورزش و فضای مجازی، ایجاد محیط مناسب برای نخبه پروری، خلاقیت و جهاد علمی دانشجویان از فعالیت های مهم بسیج دانشجویی استان به شمار می رود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار