در سالروز عملیات بازی‌دراز؛

700 دانشجو از کرمانشاه از این ارتفاعات بالا می‌روند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت : در روز ۷ اردیبهشت ماه نیز حدود 700 دانشجو از کرمانشاه به طرف این یادمان صعود خواهند کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : صلاح الدین قره تپه؛ مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه اظهار داشت: بازی دراز تنها یک عملیات ساده نبود بلکه عملیاتی بود که بعد از یک رکود در جبهه ها حاکم شد به همین لحاظ از اهمیت خاصی برخوردار است. سالروز این عملیات به عنوان افتتاح راهیان نور کشور رقم خورد و هر سال همزمان با سالگرد عملیات بازی دراز راهیان نور کشور آغاز می‌شود.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه خاطر نشان کرد: روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه برای سالروز این عملیات مشخص شده است که در این روزها برنامه‌های اجرا خواهد شد. برنامه نخست بعدازظهر روز ۶ اردیبهشت توسط ارتش در یادمان شهید شیرودی برگزار خواهد شد. در روز ۷ اردیبهشت ماه نیز حدود 700 دانشجو از کرمانشاه به طرف این یادمان صعود خواهند کرد.

 

 

قره تپه بیان داشت: امسال به دلیل اینکه زیرساخت‌ها در شهر سرپل‌ذهاب مانند سنوات قبل نیست، ظرفیت اسکان به سمت شهرستان‌های اطراف از جمله دالاهو، قصرشیرین و اسلام آبادغرب سوق داده خواهد شد. اورژانس فوریت‌های پزشکی، هلال احمر، بالگردهای ارتش جهت گلباران یادمان‌ها، پلیس راهور، صدا و سیما جهت راه اندازی رادیو بازی دراز. در این روز آمادگی‌ های لازم را انجام خواهند داد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار