یادداشتی از یک دانشجوی بسیجی/سجاد پرسه

وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَاللّه وَاللّه ُ خَیْرُ الْماکِرینَ

رئیس جمهور مجنون آمریکا و رژم غاصب صهیونیستی و رئیس قریه سعودی هم بدانند که جواب دندان شکنی از جبهه مقاومت برای زنده نگه داشتن خون شهدایمان علل الخصوص شهدای پایگاه هوایی T4 خواهند گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :سجاد پرسه طی یادداشتی بیان نمود : بیابان طبس، راوی معجزه ای در قرن حاضر است. بیابانی که در شمال شرقی مرکز استان یزد قرار دارد، مصداقی برای سوره فیل است که دانه های ریز شن، بر نیرومندترین سپاه عصر حاضر چیره شد و آنان را که از پیشرفته ترین وسایل و تجهیزات بهره می بردند، به ذلت کشانید.

بیابان طبس، بهترین راوی معجزه ای است که دل تاریخ را به لرزه درآورد. تفسیر آیه «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَاللّه وَاللّه ُ خَیْرُ الْماکِرینَ» را باید از کویر تفدیده طبس پرسید. بیابان خشک طبس، تبلور کمینگاه الهی شد برای گرگ های در کمین نشسته که راوی سیاه مرگ بودند. طبس برای مردم ایران فراتر از نام بیابانی در دور دست های کویر است. طبس یک خاطره است؛ خاطره ای از محافظت الهی از سرزمین و مردمی که نمی توانند زور و زورگویان را تحمل کنند. شاید از همین روست که خاطره پنجم اردیبهشت سال ۵۹، برای مردم ایران فراموش نشدنی و به یاد ماندنی است؛ روزی که یکی از پیچیده ترین عملیات های نظامی امریکا با شکست روبه رو شد. واقع طبس؛ امدادهای الهی برای شکست ابهت آمریکا بود همانطور که حضرت روح الله فرمودند: شن‌ها در طبس مأمور الهی بودند.
آنچه در طبس گذشت، مصداقی دیگر برای سوره فیل بود و پنجم اردیبهشت سال ۱۳۵۹، یوم الفیل دیگری و کارتر، مظهر استکبار جهانی و ابرهه ای دیگر. آنچه در این ماجرا گذشت، رویدادی ساده، زودگذر و فراموش شونده نبود، بلکه نمادی ماندگار برای همیشه تاریخ است. راستی اگر خداوند به انقلاب اسلامی، رهبر و مردم ایران عنایت ویژه ای نداشت، این تهاجم گسترده که از ماه ها قبل تدارک دیده شده و به میزان قابل توجهی برای آن نیرو و دقت صرف شده بود، به این سادگی و با توفانی از شن خنثی نمی شد. در این صورت، چه کسی توانایی آن را داشت که از اجرای این نقشه شوم و گسترده جلوگیری کند؟
حمله به طبس، واقعه‌ای عبرت‌آموز برای آمریکا بود. با گذشت حدود چهار دهه از ماجرای طبس، نه تنها انقلاب اسلامی و ملت ایران بااقتدارتر از گذشته به پیشرفت خود برای دستیابی به جایگاه‌های ممتاز جهانی ادامه می‌دهند و خود را به الگوی بلامانع جوامع و ملل حق‌طلب، آزادی‌خواه و در منطقه غرب آسیا و فراتر از آن تبدیل کرده است، بلکه در سایه رهبری حکیمانه و دوراندیشانه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مد ظله‌ العالی) افول هژمونی منطقه‌ای و جایگاه ابرقدرتی آمریکا در صحنه جهانی را رقم زده است، این حقیقتی است که تحولات و حوادث اخیر در صحنه جنگ‌های نیابتی و تروریسم تکفیری در عراق و سوریه و دیگر نقاط غرب آسیا تجلی‌گاه آن و نمایانگر شکست هیمنه استکبار جهانی است.
اما طبس فقط امریکا نبود، نباید از عوامل داخلی گذشت از خناسانی به نام بنی صدر و منافقین تا دیگر افراد خود فروخته داخلی اما حال هم، این افراد خودفروخته داخلی هستند که برای مردم این کشور ،مردمی که برای این نظام جان خودشان را هم میدهند دچار مشکل شده اند و در زمین دشمنان قسم خورده این کشور بازی می کنند.
آقایانی که با رای همین مردم به اریکه قدرت تکیه زده اند بجای دل سوزی برای دشمنان قسم خورده این کشور برای مردم این کشور دل بسوزانند.

ملتی که همیشه مظلومانه پای آرمان های این نظام مانده اند ولی از جان و دل با سخت ترین مشکلات برای زنده نگه داشتن نظام اسلامی تلاش میکنند و با دشمنان این کشور با جان و دل مقابله میکنند و برایشان شلمچه و فکه و طلاییه و یا خانطومان و حلب و حمص ندارد مظلومانه در پایگاه T4 جان میدهند تا امنیت و آسایش در کشورشان حکم فرما باشد

رئیس جمهور مجنون آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و رئیس قریه سعودی هم بدانند که جواب دندان شکنی از جبهه مقاومت برای زنده نگه داشتن خون شهدایمان علل الخصوص شهدای پایگاه هوایی T4 خواهند گرفت

 

منتظر بمانند……….

 

حق گرفتنی است………


ارسال نظر


captcha