محمدپور در آغاز به کار پویش تجربه اعتماد در شیراز:

دولت و فکری که پشت سر آنهاست به دنبال تسهیل رابطه با آمریکا هستند/ هدف دشمن تهی کردن آرمان‌های انقلاب اسلامی است

نماینده تشکل آرمان دانشگاه شیراز گفت: دولت و فکری که پشت سر آنها است به دنبال تسهیل رابطه با آمریکا هستند و می‌خواهند مذاکرات جدیدی را در بحث موشکی شروع کنند و جنبش دانشجویی با یادآوری بدعهدی آمریکا باید از اعتماد مجدد به آمریکا جلوگیری کند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حمید محمدپور در نشست خبری پویش دانشجویی «تجربه اعتماد» که به میزبانی مدیریت فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی فارس برگزار شد با اشاره به اینکه روحانی در انتخابات 92 راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و رفع تحریم‌ها  را انجام مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد، اظهار داشت: با شروع مذاکرات هسته‌ای برخی افراد مدعی جریان انقلابی نیز از دولت حمایت کردند و رسانه‌های اصلاح طلب و غرب‌گرا نیز با ایجاد فضای رسانه‌ای امکان طرح انتقاد را بستند و رسانه ملی هم با تحلیل‌های سطحی، منفعلانه حاضر شد و همان راه‌حل دولت یعنی مذاکره و توافق را به مردم القاء کردند.

وی ادامه داد: در رسانه ملی برنامه ثریا به بیان نقاط ضعف و قوت مذاکرات پرداخت و همان‌موقع هم پیش‌بینی می‌شد که خوی استکباری زیاده‌خواه در بحث هسته‌ای متوقف نمی‌شود و به موضوعات دیگر مثل توان موشکی، حقوق بشر و...هم می‌رسد.

نماینده تشکل آرمان دانشگاه شیراز افزود: هدف دشمن تجزیه کشور و تهی کردن آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: بدعهدی و دشمنی آمریکا که عیان شد حالا مذاکره با اروپا به عنوان پلیس خوب مطرح می‌شود در حالی که سگ زرد برادر شغال است.

نماینده تشکل آرمان دانشگاه شیراز با اشاره به تصویب کنوانسیون پالرمو در مجلس که بعدا متوجه ترجمه غلط آن شده بودند، تبعات الحاق به FATF و... خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال تضعیف کشور ایران هستند، هجمه‌هایی که اخیرا به سپاه می‌شود نیز به ضرر کشور است، دوگانه موهوم بین سپاه و مردم نباید وجود داشته باشد.

محمدپور یادآور شد: دولت و فکری که پشت سر آنها است به دنبال تسهیل رابطه با آمریکا هستند و می‌خواهند مذاکرات جدیدی را در بحث موشکی شروع کنند و جنبش دانشجویی با یادآوری بدعهدی آمریکا باید از اعتماد مجدد به آمریکا جلوگیری کند.


انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha