طی نامه ای صورت گرفت:

تقدیر از حضور معاون اول قوه قضاییه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مسئولان بسیج دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد با ارسال نامه‌ای از حضور معاون اول قوه قضاییه در برنامه پرسش و پاسخ دانشجویی با عنوان «گفت‌وگوی تمدن‌ها تا عدالتخواهی و اعتدال» قدردانی کردند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / پیرو حضور حجت الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا در برنامه پرسش و پاسخ دانشجویی با عنوان «گفت‌وگوی تمدن‌ها تا عدالتخواهی و اعتدال» که ۲۲ فروردین ماه در مشهد مقدس برگزار و در آن به پرسش‌های نمایندگان ۸ تشکل دانشجویی پیرامون عملکرد قوه قضاییه به صورت مبسوط پاسخ داده شد، مسئولان بسیج دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد با ارسال نامه‌ای از حضور معاون اول قوه قضاییه در این برنامه قدردانی کردند.

در این نامه همچنین از معاون اول قوه قضاییه درخواست شده است که به اتخاد تدابیری برای تداوم این نوع برنامه‌ها و گسترش آن به سطح سایر استان‌ها اهتمام ورزیده شود.

مسئولان بسیج دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد همچنین ابراز امیدواری کردند که سایر مسئولین به خصوص مسئولین اجرایی کشوری و استانی جهت پاسخگویی به کارنامه عملکرد خود و گفت‌و‌گوی مستقیم با تشکل‌های دانشجویی دعوت‌های مکرر دانشجویان را پذیرا بوده و در دانشگاه حضور یابند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار