فروش تمامی بلیط های سانس دانشجویی فیلم به وقت شام در دانشگاه های شهرستان بویراحمد+تصاویر

فیلم به وقت شام در دانشگاه های شهر یاسوج با استقبال دانشجویان اکران شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فیلم به وقت شام جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان ارزشی سینمایی ایران علی رغم هجمه های فراوانی که به این فیلم شد این روزها با استقبال مردمی روبه رو و فروش خود را از مرز 10 میلیارد تومن نیز رد کرده است.

بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری انجمن اسلامی مستقل این فیلم را در دو سانس در سالن 700 نفری دانشگاه دولتی یاسوج و  600 نفری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به اکران گذاشت که با استقال جالب دانشجویان مواجه شد.

استقبال دانشجویان از این فیلم به حدی بود که علیرغم تکمیل شدن ظرفیت سالن ها، مسئولان باجه های بلیط فروشی مجبور به فروش بلیط های بیشتری شدند.

دانشجویان سایر دانشگاه های شهر یاسوج و همچنین دانشجویانی که موفق به تماشای این فیلم نشدند، خواستار اکران این فیلم در دانشگاه های خود و همچنین سینماهای سطح شهر شدند، این دانشجویان با بیان اینکه چنین فیلم های ارزشی که به بیان واقعیت و ماهیت داعش می پردازد و فداکاری جبهه مقاومت را نشان می دهد باید در دسترس همگان باشد و فقط با اکران محدود ختم نشود.

 

 فیلم به وقت شام فردا 4 اردیبهشت در دانشگاه های شهرستان گچسارن اکران خواهد شد، این درحالی است که  با فاصله یک روز مانده به اکران فیلم،  ظرفیت سالن دانشگاه های این شهرستان نیز تکمیل و همه بلیط ها فروخته شده است.

 

گفتنی است دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر فیلم به وقت شام خواستار اکران فیلم لاتاری ساخته محمد حسین مهدویان در دانشگاه های این استان هستند، و از مسئولان و تهیه کننده این فیلم حواستند با درخواست آنها برای اکران فیلمشان در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد موافقت نمایند.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار