در آیین تودیع و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی استان مطرح شد؛

محوریت حمایت از کالای ایرانی در برنامه های بسیج دانشجویی

در آیین تودیع و معارفه صبح امروز مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ضمن معارفه مسئولین جدید دفتر شهرستان فارسان و معاونت نیروی انسانی ناحیه تاکید کردند که در سال جاری مجموعه بسیج دانشجوی می بایست حمایت از کالای ایرانی را محور کارهای خود قرار دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری: در آیین تودیع و معارفه مسئولین معاونت های سازندگی و نیروی انسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری و مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان فارسان که صبح امروز در محل سالن جلسات ناحیه برگزار گردید،جناب آقای منوچهر ذوالفقاری با اشاره به شعار سال جاری که توسط امام خامنه ای بیان گردیده است، تصریح کرد :می بایست حمایت از کالای ایرانی محور برنامه های مجموعه بسیج دانشجویی قرار گیرد.

وی در ادامه صحبتشان با مسئولین ناحیه بسیج استان اضافه کرد: اعضای ناحیه بسیج دانشجویی می بایست آمادگی فکری بیش از پیش جهت توانایی اقناع فکری بسیجیان و عموم دانشجویان را داشته باشند و راه کار این موضوع را اختصاص فرصت بیشتر برای مطالعه دانستند.

وی افزود : مسئولین معاونت های ناحیه برنامه ریزی جدّی جهت حضور در مراکز دانشگاهی مخصوصا مساجد دانشگاه ها و ارتباط بیشتر با بسیجیان را داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به رسالت بسیج دانشجویی به عنوان تربیت کننده نیروهای همطراز انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در برنامه های بسیج دانشجویی می بایست برای تقویت مبانی معرفتی و اعتقادی بسیجیان اهمیت ویژه ای قائل شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات جناب آقایان خدارحیم قیاسی،وفا همتی و ذبیح الله بخشی که به ترتیب مسئول قسمت های معاونت نیروی انسانی ،معاونت سازندگی و دفتر شهرستان فارسان بودند، به ترتیب برادران رحیم اسکندری،روح الله عباسی و وحید تاجی به عنوان مسئولین جدید معرفی گردیدند.


ارسال نظر


captcha