​مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

13 گروه جهادی در نوروز امسال به اجرای پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و اقتصاد مقاومتی پرداختند

سالاری با تأکید بر فعالیت 13 گروه جهادی در نوروز 97 گفت: در نوروز امسال با توجه به فقر استان و کمبود فضای آموزشی، ساخت مدرسه چهار کلاسه در منطقه سیستان و مدرسه یک کلاسه در خاش آغاز شده و در حال اجرا است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: ساسان سالاری، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: در نوروز امسال با توجه به فقر استان و کمبود فضای آموزشی، ساخت مدرسه چهار کلاسه در منطقه سیستان و مدرسه یک کلاسه در خاش آغاز شده و در حال اجرا است.

 
وی با تأکید بر فعالیت 13 گروه جهادی در نوروز 97 اظهار داشت: آبرسانی به 7 باغ پسته خانه عالم، اشتغال در چندین دو واحد پرورش طیور خانگی، ویزیت رایگان 170 نفر و احداث چشمه سرویس بهداشتی و حمام در منطقه سیستان، احداث یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام در خاش، توزیع دارو برای 50 نفر و ویزیت رایگان 100 نفر در حاشیه شهر زاهدان، احداث یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام و جمع آوری زباله های منطقه گردشگری در شهرستان نیکشهر و همچنین مرمت دو مدرسه و احداث یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام در بمپور اهم فعالیتهای گروههای جهادی استان در نوروز 97 است.
 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین جهت احداث گنبد علوی دلگان و نیز مکان کشتار و بسته بندی بلدرچین در انتظار تامین اعتبار هستیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار