شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان:

جبهه مقاومت با قدرت به اقدامات مداخله جویانه آمریکا در سوریه پاسخ می دهد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان در بیانیه ای تجاوز سه جانبه ظالمانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک سوریه را محکوم کرد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای گلستان در بیانیه ای تجاوز سه جانبه ظالمانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک سوریه را محکوم کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

تجاوز سه‌جانبه ظالمانه آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه حکومت قانونی سوریه را بشدت محکوم می‌کنیم. این تجاوز نقض قوانین بین‌الملل و منشور سازمان ملل بود. مطمئنا عدو شود سبب خیر چرا که تجاوز وحشیانه سه‌جانبه به سوریه با روحیه عالی مردم روبه‌رو شد.

 

تجاوز رژیم‌های خودکامه و سلطه‌جوی غربی پس از آن واقع شد که از موفقیت طرح توطئه خود علیه سوریه و متلاشی شدن مزدوران تروریست‌شان مقابل پیشروی ارتش سوریه احساس یأس کردند.

 

با این تجاوز روندها تغییر نمی‌کند اما اوضاع پیچیده‌تر خواهد شد و این وضعیت پیچیده قطعاً به نفع جبهه ی استکبار نخواهد بود. با این رفتارها جبهه مقاومت تضعیف نمی‌شود بلکه تقویت خواهد شد و امکان مقابله با اقدامات مداخله‌جویانه برای او بیشتر می‌شود و آمریکایی‌ها باید منتظر عواقب اقداماتشان باشند.

 

قطعا سرنوشت اربابان بهتر از مزدورانشان نیست و شکست و ناکامی و ننگ در انتظارشان است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار