نامه بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی به حجت‌الاسلام رئیسی

بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کرد: چاپ و توزیع بروشور‌هایی با عنوان «کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی» در راستای حذف سکولاریسم است.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی:بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی در نامه‌ای سرگشاده به حجت‌الاسلام رئیسی اظهار داشت: چاپ و توزیع بروشور‌هایی با عنوان «کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی» در راستای حذف سکولاریسم است.

 

 متن این نامه به شرح ذیل است:

 

تولیت معزز آستان قدس رضوی حضرت آیت الله رئیسی

 

سلام علیکم؛

 

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)؛ نظر به برگزاری موفق برنامه های نوروزی حرم مطهر از جمله مراسم تحویل سال و سخنرانی مقام معظم رهبری (مد)، حلقه های معرفت، اعتکاف و هم چنین چاپ و توزیع بروشورهای با عنوان «کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی» در حاشیه مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب و اعتکاف مسجد گوهرشاد توسط اداره پاسخگویی به سئوالات دینی آستان قدس رضوی، ضمن تشکر فراوان از این اقدام انقلابی، آن را در جهت حذف سکولاریسم از برنامه های حرم مطهر دانسته و تقاضای تداوم آن را داریم.

 

بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس بی پایان خود را به حضرتعالی و دست اندرکاران آن مجموعه تقدیم کردده و در این ماه پربرکت، فزونی توفیقات مجموعه انقلابی آستان قدس رضوی را از درگاه پروردگار متعال مسئلت داریم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار