نامه اعتراضی دوازده گروه جهادی در پی اهانت خبرگزاری آفتاب و شرق به مردم حاشیه شهر مشهد

دوازده گروه جهادی طی ارسال نامه ای نسبت به اقدام اخیر خبرگزاری آفتاب و شرق معترض شدند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی:دوازده گروه جهادی در پی اهانت خبرگزاری های آفتاب و شرق به مردم شریف حاشیه شهر مشهد با انتشار نامه ای اعتراض خود را نسبت به این اقدام اعلام کردند.

"بسمه تعالی"

حرمتِ حیثیت و آبروی مؤمن همانند حرمتِ جان و مال اوست

پیامر اکرم(ص)

متاسفانه با خبر شدیم خبرگزاری های آفتاب و شرق در اقدامی دور از شان و ادب با نگاهی بسیار ظالمانه به مردم حاشیه ی شهر مشهد، صفت های ناروایی را نثار کردند که این  صحبت های بدون تدبیر و خرد به شدت قلب ما را رنجاند.

قطعا برای هر مردی و زنی اینگونه خطاب قرارگرفتن بسیار رنج آور است اما حال شاهد آن هستیم که عده ای کوته نظر خطاب به مردمان شریف یکی از محله های قدیمی حاشیه شهر مشهد تند ترین و زشت ترین عنوان ها را خطاب می کنند.

بدون شک  این نوع خطابه ناشی دوربودن از مردم و ندانستن مشکل این مردم شریف و زحمت کش است و این نوع نگاه حاصل  تفکری است  که همواره حاشیه نشینی را به دید یک معضل و بیچارگی شهری می نگرد و هیچگاه حاضر به تلاش برای حل مشکلات این مردم نبوده است.

مسئولین خبرگزاری های آفتاب و شرق باید پاسخ بدهند که چقدر از وضعیت فرهنگی و اجتماعی حاشیه شهر مشهد اطلاع دارند که اینگونه مردم شریف و عزیز این خطه از شهر مشهد را خطاب می کنند.

گعده های قرآنی و روضه هایی که  در کوچه و خیابان های این مناطق برگزار می شود را چقدر دیده اید؟! خنده های مستانه ی مردم در این مناطق  نشان از  ایمان و فرح معنویشان است نه مستانگی از کنسرت و مهمانی شبانه و موزیک خیابانی...

کوچه و خیابان های این مناطق بوی حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) را می دهد و مشحون به عطر دل انگیز ایثار و شهادت است،  اگر نبود این رشادت ها در دفاع مقدس و مبارزه با داعش ملعون امروز معلوم نبود چه بلایی بر سر ناموس این کشور می آمد.

جهادگران دانشجوی دانشگاه های مشهد افتخار نوکری این مردم را به عالمی از کاخ و زیور نمی فروشند و به صورت مستمر برای خدمت به این مردم تلاش می کنند با این وجود شما از کدام محله حرف می زنید؟ این محله شهید پرور که از کوچه هایش صدای قاریان و مداحان می آید؟نخیر...شما آدرس را اشتباه آمدید!

و در آخر تاکید بر این نکته لازم است که این تفکر منحرف شماست که دریده و تن فروش شده و حاضر است برای لحظه ای نمایش هرچه بی حرمتی دارد فریاد بزند...

۱. گروه جهادی شهید چمران دانشگاه فردوسی

۲. گروه جهادی عمار دانشگاه آزاد مشهد

۳. گروه جهادی سربازان ولایت  دانشگاه پیام نور مشهد

۴. گروه جهادی منتظران دانشگاه شهید منتظری

۵. گروه جهادی صراط الحمید دانشگاه علوم پزشکی مشهد

۶. گروه جهادی سید الشهدا(ع) مراکز دانشگاهی مستقل مشهد

۷. گروه جهادی امام حسین(ع) مراکز غیرانتفاعی مشهد

۸. گروه جهادی امام حسن(ع) مراکز علمی کاربردی مشهد

۹. گروه جهادی شهید مهذب دانشگاه خیام مشهد

۱۰. گروه جهادی امام سجاد(ع) دانشگاه سجاد مشهد

۱۱. گروه جهادی ثامن حجج(ع)

۱۲. جمعیت دانشجویی امام حسن(ع)

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار