نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت به رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت طی نامه ای به رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست خواستار رفع هر چه سریعتر بحران ها و مشکلات محیط زیست شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت در نامه‌ای به عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست ضمن ابراز اعتراض خود نسبت مشکلات و بحران های محیط زیست خواستار پیگیری و رفع این بحران ها شدند.

 

متن این نامه به شرح زیر است: 

 

بسمه تعالى 

از جمله‌ مهمترین کارها، مبارزه‌ با فساد است.

۱۳٨٣/٣/٢٧

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

در سال های اخیر همواره یکی از چالش های جدی پیش روی کشور ایران،محیط زیست و مسائل پیرامون آن بوده است . چالش هایی که با درنظرنگرفتن و عدم توجه به آن ها اکنون کشور را در معرض بحران های جدی قرار داده است.

متاسفانه در سال های گذشته کمتر توجه ای به مسئله محیط زیست شده و حتی افرادی که مسئولیت این نهاد را بر عهده گرفتند، چندان تخصص لازم را دارا نبوده و عملکرد مناسبی هم نداشتند. 

انتخاب جنابعالی هم به عنوان رئیس این سازمان چندان به مذاق صاحب نظران و خانواده محیط زیست کشور خوش نیامد چرا که آن ها معتقد بودند شما تخصص لازم را ندارید.

 

حالا که چندماه از روی کار آمدن جنابعالی در سازمان حفاظت محیط زیست کشور می گذرد، نه تنها اقدام تاثیرگذاری در زمینه محیط زیست مشاهده نشده بلکه این نهاد گرفتار حاشیه هایی عجیب شده تا جایی که این مکان را تبدیل به حیات خلوت جاسوسان نموده است.

 

لازم میبینیم اندکی از اظهارات و اتفاقات چند وقت اخیر را برایتان بازگو کنیم تا فکری برای این سازمان کنید؛

 

چندی پیش راه حل مشکل آلودگی هوای تهران را دعا براى وزش باد اعلام کردید!

 

بی شک چنین دیدگاهی برای یک مدیر در جمهوری اسلامی،اصلا پذیرفته نیست و موجب سوء استفاده دشمنان این نظام و ناامیدی مردم از حل مشکل آلودگی میشود.

 

مدتی قبل بود که باز هم، از سازمان محیط زیست خبری آمد اما اینبار با طعمی متفاوت ؛ دستگیری یک باند بزرگ جاسوسی با پوشش فعالیت های محیط زیستی!

 

پروژه ای که کاووس سید امامی و تیم او مدتی بود که در کشور شروع کرده بودند که تنها یک هدف و وظیفه آن ها جاسوسی از صنایع و سایت های موشکی کشور بود.

 

هنوز مدتی از کشف شبکه نفوذ در سازمان محیط زیست کشور نمی گذرد که ما شاهد آن هستیم که معاون جنابعالی یعنی اقای ‏کاوه مدنی با سابقه کارى ناخوشایند، تصاویر زشت عیاشی اش به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سالنی واقع در کشور مالزی منتشرشده!

 

 

جناب اقای کلانتری 

حل مشکل آلودگی پیش کشتان!!!

لااقل حرمت اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی راحفظ کنید.

 

به راستی اگر نمی توانید حتی بر روی همکاران و کارکنان سازمان محیط زیست نظارت و کنترل داشته باشید، این جرأت را به خود بدهید که نامه استعفای خود را نوشته و تسلیم ریاست محترم جمهوری کنید.

و من الله توفیق...

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت

ارسال نظر


captcha