بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری:

اعزام 60 دانشجو به اردوی جهادی در مناطق محروم

60 دانشجوی بسیجی در قالب اردوی جهادی به مناطق محروم شهرستان اردل اعزام شدند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی : مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری گفت: این تعداد نیروی بسیجی شامل 40 نفر از دانشجویان برادر دانشگاه آزاد اسلامی و 20 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه فرهنگیان شهرکرد، به مدت 10 روز در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی به مردم محروم بخش میانکوه شهرستان اردل خدمات رسانی می‌کنند.

منوچهر ذوالفقاری افزود: در تعطیلات نوروز ۹۷،  ۱۴ گروه جهادی بسیج دانشجویی از سراسر استان چهارمحال و بختیاری به مناطق محروم و کمتر برخوردار شهرستان‌های لردگان، اردل، کیار و کوهرنگ اعزام شدند.

وی گفت : بازسازی مساجد، احداث و تعمیر مکان‌های بهداشتی، ساماندهی معابر مناطق روستایی و انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری از برنامه‌های گروه‌های جهادی است.

ذوالفقاری افزود : تلاش برای محرومیت‌زدایی، ترویج سبک زندگی اسلامی و استفاده از تمام پتانسیل مردم روستاهای محروم در جهت توسعه اشتغال و کارآفرینی از دیگر اهداف این گروه‌های جهادی است .

در اردوی جهادی، شرکت‌کنندگان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی آشنا می شوند و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه ، خود را ساخته و رضوان الهی را کسب می کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار