اعزام ۹ دستگاه اتوبوس از حوزه شهید باهنر قم به اردوهای راهیان نور

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باهنر قم از اعزام ۹ دستگاه اتوبوس از زائران راهیان نور به مناطق یادمانی دفاع مقدس در استان خوزستان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی :«مجید ذاکری» در خصوص اعزام کاروان های زیارتی راهیان نور گفت : مقام معظم رهبری در رهنمود‌های خویش، همواره اردو‌های راهیان نور را مورد توجه قرار داده اند و این حرکت عظیم و بابرکت فرهنگی چند سالی است که در کشور توسعه یافته و نکته اصلی و کلیدی آن، ایجاد زمینه برای این زیارت با معرفت است.

وی با اشاره به برگزاری این اردو‌ها و تجربه چند ساله که برای جوانان و علاقه‌مندان پیش آمده گفت: مدیریت این اردو‌ها عزمی جهادی، همراه با استعداد و پشتکار را می‌طلبد که خوشبختانه در مسئولان برگزار کننده آن شاهد هستیم. 

فرمانده حوزه بسیج شهید باهنر در ادامه بر جذب نیرو‌های بسیج در قالب اردو‌های راهیان نور اشاره کرد و افزود: به دلیل تاثیر پذیری بالای مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بر زائران، این فرصت بسیار خوبی برای جذب آحاد مردم در بسیج است.

وی در ادامه با اشاره به اعزام کاروان‌های راهیان نور از حوزه شهید باهنر ابراز داشت: از ۲۷ اسفند ماه سال ۹۶ تا اول فروردین ۹۷، ۴ دستگاه اتوبوس به ظرفیت ۲۰۰ نفر از این حوزه مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند و در نوبت دوم نیز از تاریخ چهار فروردین ۹۷، پنج دستگاه اتوبوس به تعداد ۲۵۰ نفر به صورت خانوادگی نیز اعزام شدند. 

ذاکری همچنین مستندسازی از اردو‌های راهیان نور را از برنامه‌های دو کاروان مزبور خواند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار