اعزام تیم پزشکی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی به مناطق محروم

تیم پزشکی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی به مناطق محروم اعزام شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی :در راستای لبیک عملی به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص جهاد محرومیت زدائی،تیم پزشکی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی در اولین سفر خود در سال ۱۳۹۷ به منطقه آسیب پذیر و به شدت محروم عین دو اهواز در استان خوزستان سفر داشته و خدمات گسترده ی پزشکی را توسط متخصصین جهادگر پزشک به این منطقه ارائه نموده است.

تیم ۵۰ نفره پزشکان جهادگر قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی که متشکل از پزشکان متخصص و عمومی ؛پرستاران؛مشاوران و کادرآموزشی حوزه بهداشت و درمان می باشد در خدمات رسانی ۵ روزه خود ۱۳۵۷ نفر از اهالی منطقه عین دو اهواز را ویزیت کرده و به صورت رایگان دارو در اختیار قرار داده و کلیه خدمات درمانی به صورت درمانگاه صحرایی رایگان در اختیار اهالی منطقه قرار گرفته است.

 

در ادامه تیم پزشکی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی با برگزاری کلاس های آموزشی بهداشتی و مشاوره در راستای ارتقاء سلامت و توانمندسازی مردم محروم این منطقه گام های موثر برداشتند.

مقصد بعدی کاروان تیم پزشکی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ استان های سیستان و بلوچستان،کرمان و کرمانشاه خواهد بود.

از تمامی متخصصین پزشک و نخبگان علمی و فرهنگی دعوت میشود جهت همراهی با حرکت های جهادی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی به سایت www.irjh.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار