انتصاب سعید کریمی دهکردی به سمت سرپرست دانشگاه شهرکرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر سعید کریمی دهکردی را به سمت سرپرست دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بسیج دانشجویی به نقل از روابط عمومی وزارت علوم: در متن حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر کریمی دهکردی آمده است:

 

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه شهرکرد منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر سعید کریمی دهکردی متولد ۱۳۴۵ شهرکرد و دانش آموخته رشته علوم دامی از دانشگاه تربیت مدرس و در حال حاضر عضو هیأت علمی دانشگاه شهرکرد است.

وی تاکنون در آن دانشگاه مسؤولیت‌های مختلفی از جمله مدیرگروه، معاون فرهنگی و اجتماعی و قبل از انتصاب، معاون دانشجویی دانشگاه را بر عهده داشته است.

امید است که تجارب همراه با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه و تعامل با همه نهاد‌های دخیل در بخش علم و فناوری استان بتواند دانشگاه شهرکرد را به سمت دانشگاه جامعه محور، خلاق و کارآفرین که حل مشکلات جامعه به ویژه استان محور اصلی است توفیق یابد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار