بسیج دانشجویی جنوب شرق استان تهران ؛

توزیع بسته‌های غذایی شب عیددر بین خانواده‌های کم بضاعت استان تهران/ اعزام دانشجویان جنوب شرق استان تهران به سرپل ذهاب

مسئول دفتر بسیج دانشجویی جنوب شرق استان تهران گفت: چندین بسته‌ غذایی ویژه شب عید و یخچال در بین خانواده‌های کم بضاعت استان تهران توزیع شد.


پایگاه خبری بسیج دانشجویی / محمد شمیرانیان مسئول دفتر بسیج دانشجویی جنوب شرق استان تهران اظهار کرد: طرح ویژه بسیج دانشجویی جنوب شرق استان تهران برای ورود میدانی به حل مشکلات مردم از جمعه 25 اسفند 96 فعالیت خود را آغاز کرد که بناست با استفاده از ظرفیت دانشگاهی و محلات و همچنین فعالان فرهنگی منطقه اقدام موثری برای حل معضلات اجتماعی انجام شود و از طرفی از مسئولین هم مطالبه‌گری داشته باشیم.

وی ادامه داد: این طرح با توزیع بسته‌های غذایی بین مردم‌ حاشیه شهر و 2 دستگاه یخچال در بین خانواده‌های کم بضاعت آغاز شد و در کنار این توزیع، دانشجویان جهادی به صورت رو در رو با مردم صحبت کردند و مشکلات آن‌ها احصاء شد که ان‌شاءالله بتوانیم اقدام موثرتری در سال 97 برای کمک به این عزیزان داشته باشیم.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی جنوب شرق استان تهران با بیان اینکه چند روز پس از زلزله اخیر کرمانشاه یک گروه جهادی 10 نفره به سرپل ذهاب اعزام شد و موفق شدند اقدامات موثری را در حوزه عمرانی و فرهنگی به ثمر برسانند، ادامه داد:‌ برای نوروز هم یک گروه جهادی 20 نفره از 3 تا 13 فروردین برای کمک در تسریع امور عمرانی و فرهنگی به منطقه سرپل ذهاب اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار