مدیر فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی استان تهران:

با مهندسی معکوس فرهنگی یک دژ محکم در برابر هجمه های دشمن خواهیم ساخت

بنای ما در مدیریت فرهنگی بسیج دانشجویی استان تهران برای مقابله با این تهاجمات ایجاد یک مهندسی معکوس فرهنگی است که انشاالله به لطف خداوند و همت بلند بسیجیان بسیج دانشجویی محقق خواهد شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران،پوریا ابراهیم پور ضیایی ، مدیر فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی استان تهران در تحلیل و تبیین نقش بسیج دانشجویی برای مقابله با جنگ نرم گفت:دغدغه ی اصلی و موضوع حیاتی که برای استمرار و استحکام انقلاب اسلامی  در این روز ها بسیار مورد توجه است موضوع فضای فرهنگی کشور است . 
آنچه به نظر می رسد این است که دشمنان انقلاب و آرمان های اصیل آن قصد در تغییر هویت ملت ایران دارد و میدانند تا وقتی فرهنگ هایی همچون ایثار و شهادت فرهنگ دینی اصیل شیعی و.... در میان مردم ایران زنده باشد و در جریان ، هرگز نمی توانند به اهداف خود دست پیدا کنند. پس با تمام قدرت تلاش میکنند تا با تهاجم فرهنگی بنای مستحکم این اصول را سست و نابود کنند و به جای الگوی اصیل اسلامی و ایرانی الگوی از هم پاشیده ی غربی را جا بزنند.

پورضیایی همچنین افزود:امروزه رسالت دانشجو و بسیج دانشجویی تشکیل دژ محکمی در مقابل این هجمه ها است و بنای ما در مدیریت فرهنگی بسیج دانشجویی استان تهران برای مقابله با این تهاجمات ایجاد یک مهندسی معکوس فرهنگی است که انشاالله به لطف خداوند و همت بلند بسیجیان بسیج دانشجویی محقق خواهد شد .

مدیر فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی استان تهران ادامه داد:در گام اول تلاش کردیم فضای مناسب فرهنگی و دانشجویی ایجاد کنیم برای حضور بیشتر دانشجویان و تقویت بنیه ی فرهنگی بدنه ی آن ها .بنا بر تشکیل یک جبهه ی فرهنگی و دانشجویی در سطح استان گذاشته شده است .که تماما از توان دانشجویان ارزشی استفاده خواهد شد .

پورضیایی افزود:به طور مثال استفاده از فضای کافه دفاع که میتواند محل تجمع دانشجویان ارزشی استان تهران باشد و همچین برنامه های متنوعی که ما برای این فضا در نظر داریم .ما با تمام توان فضای مناسبی را برای رشد فهم فرهنگی ، محتوایی و مهارتی دانشجویان ایجاد خواهیم کرد که خداراشکر تا بحال ایجاد این فضای دانشجویی مورد استقبال دانشجوها قرار گرفته است .
انشاالله در آینده ی نزدیک شاهد اتفاقا بسیار خوب و.مبارکی در سطح دانشگاه های استان تهران خواهیم بود.

پورضیایی در انتها خاطرنشان کرد:و در کلام آخر خطاب به دانشجویان دغدغه مند در عرصه ی فرهنگی ما و مجموعه ی فرهنگی بسیج دانشجویی استان تهران منتظر حضور فعال شما عزیزان هستیم از نوشتن یک کلمه تا تولیدات بزرگ و تخصصی استقبال میکنیم هرکس با هر توانی کم یا زیاد  برای تشکیل یک جبهه ی فرهنگی  انشاالله منتظر حضورش هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار