بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که یک هدیه به ملت عزیز ماست
ورود به چله دوم انقلاب اسلامی که یک موهبت الهی به ملت عزیز ماست که رهبر عزیز چگونگی ادامه راه انقلاب را با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی به ملت شریف خاصتاً جوانان هدیه دادند.
مرحله استانی هشتمین دوره مناظرات دانشجویی کرمانشاه برگزار می‌شود
هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با حضور تیم‌هایی از دانشجویان دانشگاه‌های استان کرمانشاه از امروز به مدت ده روز برگزار می‌شود.
زاهدی: بسیج دانشجویی با ۱۵۰عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حضور دارد
دیر انتشارات سازمان بسیج دانشجویی گفت: این سازمان با ۱۵۰ عنوان از بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مختلف کشور در نمایشگاه کتاب حضور دارد.
شماره جدید کالک پلاس منتشر شد:
هم‌زمان با آغاز سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ویژه‌نامه «کتاب و کتاب‌خوانی» کالک‌پلاس منتشر شد.
پنجمین شماره از کالک‌پلاس مروری بر بیانات کمتر شنیده شده رهبرانقلاب درباره نمایشگاه کتاب دارد تا به اهمیت برپایی نمایشگاه کتاب و ضرورت مراجعه اقشار مختلف به آن اشاره کند. پرسشی مکتوب از نویسنده‌ی صندوقچه‌‌ی پر از کتاب "110 گنج کاغذی" یکی از بخش‌های این ویژنامه‌ است.
اختتامیه اولین جشنواره تخصصی (هنری، علمی) دانشجویی پیرامون مسئله زنان
اختتامیه جشنواره عقیق
اختتامیه اولین جشنواره تخصصی (هنری، علمی) دانشجویی پیرامون مسئله زنان 9 اردیبهشت در آموزشکده فنی دختران کرج برگزار می شود.
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری و دانشجویی ققنوس در کرمانشاه برگزار شد
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری و دانشجویی ققنوس در دانشکده فرهنگ و ادب دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
با حضور فرمانده سپاه لامرد؛
اولین جلسه جنبش مطالبه گری از مسئولین توسط بسیج دانشجویی در شهرستان لامرد برگزار شد/تصاویر
اولین جلسه جنبش مطالبه گری از مسئولین در شهرستان لامرد به همت معاونت فرهنگی، دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و باحضور فرمانده سپاه لامرد در دانشگاه آزاد برگزار شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم خطاب به دادستان این شهرستان:
جلوگیری مسئولین از مطالبه متصرفان اراضی ملی در سیمکان به آبروی جهرم خدشه وارد کرده است/بدون هیچ ملاحظه ای درباره جایگاه و مسئولیت های افراد نتیجه را سریع اعلام کنید
بسیج دانشجویی سنگینی این وظیفه را در درجه اول بر روی دوش خود احساس می‌کند و تا روشن شدن کامل قضایا بصورت جدی خود را موظف به پیگیری مسائل می‌داند .
در قالب دو گروه جهادی؛
دانشجویان جهادگر بسیجی فارس به یاری سیل زدگان خوزستان شتافتند
50 نفر از دانشجویان جهادگر بسیجی فارس به مردم سیل زده بخش اسماعیلیه اهواز خدمت رسانی کردند.
دکتر ابومحمد عسگرخانی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
بیشترین احتمال تبعات اقدام آمریکا علیه سپاه، در بعد داخلی است.
دکتر ابومحمد عسگرخانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و کارشناس برجسته حقوق و روابط بین الملل ع به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در جمع اعضای تشکلهای دانشجویی این دانشگاه حضور یافت و به سوالات آنها پاسخ گفت.
سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:
انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین رخ داد های تاریخ است
فرمانده سپاه سلمان مطرح کرد: در هیچ زمان از تاریخ یک عالم دینی وجود نداشته است که چنین تحولی را در جهان ایجاد کند، قبل از انقلاب دشمان برای کشور تصمیم می گرفتند ولی بعد از انقلاب دست آن ها از کشور جدا شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان:
انقلاب اسلامی یک انقلاب زنده و جاری است
رضا تهماسبی مطرح کرد: فرقی نمی کند ما در چه مقام و شغلی قرار داریم همه ی ما پاسدار هستیم چون این انقلاب ادامه دارد، و از این نهاد مردمی همایت می کنیم.
به همت بسیج دانشجویی؛
تریبون آزاد با موضوع رونق تولید در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد/ تصاویر
دکتر رنجبر مسئول امور فرهنگی دانشگاه به پاسخگویی سوالات دانشجویان و سخنرانی درباره رونق تولید مسائل و معضلات و راه حل ها پرداخت.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد خبر داد
تداوم کمک‌رسانی دانشجویان جهادگر یزدی به سیل‌زدگان/ تهیه اقلام ضروری، اولویت کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به تداوم حضور گروه‌های جهادی دانشجویی یزد در مناطق سیل‌زده لرستان، افزود: در کنار اردوهای جهادی دانشجویان، تلاش برای تهیه اقلام موردنیاز سیل‌زدگان نیز ادامه دارد.
واکنش دانشگاهیان کرمانی به اقدامات دولت آمریکا
تجمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرمان در حمایت از سپاه
تجمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس خواجه نصیرالدین طوسی و پردیس شهید باهنر در اعتراض به تروریستی خواندن سپاه توسط دولت آمریکا
دانشجویان جهادگر دانشگاه سمنان به مناطق سیل زده پلدختر اعزام شدند.
45 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه سمنان به منظور خدمت رسانی در قالب گروه جهادی مهاجر به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.
بیانیه ۹۰دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در محکومیت اقدام ایالات متحده امریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
بیانیه ۹۰دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در محکومیت اقدام ایالات متحده امریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
اخبار بیشتر
سایر تشکل ها
گفتگو
آخرین اخبار