مرکز هماهنگ کننده بسیج دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور با بنیاد سلامت آستان قدس تفاهم نامه همکاری امضا کرد
تفاهم نامه مرکز هماهنگ کننده بسیج دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور و بنیاد سلامت آستان قدس در نشستی مشترک به امضا رسید.
معرفی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه امام حسین(ع)
حمیدرضا محمدی طی حکمی بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه امام حسین (ع) معرفی شد.
مسئولین سیستان و بلوچستان به خود ببالند!
اینجا روستایی در دل بلوچستان که مورد بی‌مهری مسئولان قرار گرفته/ برپایی اردوی جهادی گروه «شهید فریدونی» در روستای «گنبد سه‌پایه»
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار با انتقاد از مسئولین منطقه بویژه استاندار، فرماندار و نماینده مردم در مجلس گفت: مسئولینی که دم از خدمت به مردم می‌زنند چرا به مشکلات این مردم رسیدگی نمی‌کنند.
نشست چهل سالگی انقلاب از منظر جوانان؛
ولی فقیه جامعه و انقلاب را از انحراف و دیکتاتوری شدن محفوظ داشته/ باید مطالبه گری آرمان های انقلاب را سر لوحه کار خود قرار دهیم
پاشنه ی آشیل و کم کاری اساسی جمهوری اسلامی در بحث فرهنگی انقلاب است.
با حضور مسئولین استانی
آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد
آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس به همت بسیج دانشجویی و با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون امنیتی استاندار و جمعی از مدیران ادارات کل استان در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام؛
مسئولان در صورت تحمیل قرارداد استعماری fatf با برخورد انقلابی مردم مواجه خواهند شد/عدالت خواهی،نقد منصفانه و نه تخریب سرلوحه فعالیت های بسیج است
علیپور گفت: ملت انقلابی ایران اسلامی همواره بیدار و حافظ دستآوردهای بلند انقلاب است، و هرگز به مسئولان کشور اجازه تحمیل قراردادهای استعماری نظیر fatfرا نمی دهیم که منافع ملت را پایمال کنند و گرنه با واکنش انقلابی ملت مواجه خواهند شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان داراب خطاب به نماینده این شهرستان در مجلس:
نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم بکوشید/ نسبت به جوان ها و جوان انقلابی اعتماد کنید
عدم توجه به مسائل و مشکلات دانشجویان که باعث ایجاد نگرانی از سوی این قشر آینده ساز شده است و امیدواریم زمانی آمادگی پاسخ گویی این را داشته باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین:
محقق کردن عدالت اجتماعی مهمترین هدف اردوهای جهادی است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: عدالت اجتماعی یکی از دغدغه‌های اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد و بسیج دانشجویی که خود را سرباز ولی امر مسلمین میداند در حد توان خود سعی در جامه عمل پوشاندن به منویات معظم له دارد.
زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی«5»؛
شجاعی:جریان نفاق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است
با توجه به نادیده گرفتن هشدارها توسط دولت‌مردان و متاسفانه وجود شواهدی مبنی بر مذاکرات مخفیانه نمایندگان ایران با آمریکا! در هیاهوی جام جهانی مشخصا جریانی منافق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است.
زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی «4»؛
منصوری: منافقین با ایجاد ناامنی و دامن زدن به نارضایتی های صنفی به دنبال اهداف شوم خود هستند
مسئول بسیج دانشجویی لامرد گفت: منافقین همراه با اسرائیل زالو صفت تمام سعی و تلاش خود بکار می برند تا شاید از طریق ایجاد ناامنی دربین مردم و همچنین دامن زدن به نارضایتی های صنفی جامعه به اهداف شوم خود دست یابند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خبر داد:
اعزام 2500 دانشجوی جهادی به مناطق محروم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در جمع مدیران بسیج دانشجویی شهرستان از اعزام 2500 دانشجو جهادی به مناطق محروم خبر داد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور درباره کشتار مسلمانان یمن در سایه جام جهانی فوتبال؛
یمن میزبان واقعی جام جهانی است
دوباره تاریخ تکرار گردید و یک بار دیگر در ایام بازی های جام جهانی کشتار مسلمانان یمن شدت گرفته است.
زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی«1»؛
راهبرد کنونی منافقین ایجاد بحران های امنیتی-اجتماعی در جمهوری اسلامی است
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فسا گفت: راهبرد کنونی منافقین این است که با ایجاد شبهه و القای بحران ناکارآمدی نظام و همچنین بی تدبیری برخی از مسئولین در بعضی از امورات اجرایی کشور باعث شود این جریان نفاق با استفاده از این ابزارها جمهوری اسلامی را با بحران های امنیتی-اجتماعی روبرو کند.
بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان:
نمایندگان مجلس در مسئله معیشت مردم به خواب زمستانی رفته‌اند
در روزهای اخیر شاهد افزایش بی بند و بار قیمت ها در زمینه های مختلف هستیم. افزایش قیمت های مشکوک که خواب مشکوک تر اعضای دولت و از آن بدتر اعضای مجلس را به همراه داشته است.
به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم؛
ثبت نام گروه جهادی شهید محسن حججی آغاز شد
گروه جهادی شهید محسن حججی لارستان در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم در قالب حرکت های جهادی در عرصه های بهداشتی، عمرانی، فرهنگی و ... از علاقه مندان ثبت نام به عمل می آورد.
عباسی:
۱۲۰۰ دانشجوی استان به اردو‌های جهادی تابستان اعزام می‌شوند/ ساخت ۸۰۰ خانه برای نیازمندان
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی چهارمحال بختیاری با بیان اینکه ۱۲۰۰ دانشجو در سال جاری به اردو‌های جهادی اعزام می‌شوند، گفت: این اردو‌ها از ۲۷ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۳۱ شهریور ادامه دارد.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و فناوری بهشهر مطرح کرد:
توجه و تقویت استعداد دانشجویان توسط بسیج بهترین راهکار جذب فرهنگی در دانشگاه
مسئول فرهنگی دانشگاه علم و فناوری بهشهر در جلسه هیئت اندیشه ورزان فرهنگی که به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری صرف برنامه های فرهنگی تاثیر فرهنگی ندارد.
اخبار بیشتر
گفتگو
آخرین اخبار