اتاق جنگ اقتصادی در بسیج دانشجویی کرمانشاه راه‌اندازی شد مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: اتاق جنگ اقتصادی در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه راه‌اندازی شد.

محمد رضا علیزاده:
عدم شفافیت عامل اصلی مشکلات کشور
محمد رضا علیزاده کارشناس ارشد موسسه شفافیت برای ایران، عدم شفافیت را عامل اصلی فساد و تاخیر در پروژها دانست که اصلی ترین مشکلات کشور هستند.
ظهر امروز؛
بازدید رئیس سازمان بسیج دانشجویی از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان
دکتر محمدجواد نیک روش ظهر امروز از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور بازدید کردند.
بیانیه بسیج دانشجویی ۱۸دانشگاه در اعتراض به لایحه افزایش مناطق آزاد
با ایجاد مناطق آزاد، کشور دچار عوارض فراوانی در این مناطق شده که مهم‏ترین آن‏ها قاچاق کالا و ارز از طریق مناطق، توسعه شرکت‏های صوری ، فرار مالیاتی، تخلفات متعدد در واگذاری منابع و اراضی، تشدید شکاف طبقاتی، افزایش مخاطرات امنیتی و گسترش معضلات فرهنگی و اجتماعی است.
نامه ۲۱۰ تشکل دانشجویی و مردمی خراسان رضوی به مجلس:
مطالبه تصویب CGT و استیضاح وزرای مرتبط با اقتصاد و مسکن
انتظار ملت از نمایندگانشان این است که برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی لحظه ای کوتاهی نکنند و با وضع قوانین متقن و نظارت بر اجرای آن ها جلوی سوء استفاده ها و سوداگری ها در بازار را بگیرند .
نیک روش؛
اقتصاد لیبرال نمی‌تواند نسخه‌ای برای پیش برد انقلاب اسلامی ارائه کند
«محمدجواد نیک‌روش» گفت: اقتصاد لیبرال نمی‌تواند نسخه‌ای برای پیش برد انقلاب اسلامی ارائه کند و وظیفه دانشگاه تربیت نیروی متخصص برخوردار از علم نافع است که بتواند مشکلات مردم و مسلمین را حل کند.
در بیانیه قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی استان تهران صورت گرفت:
درخواست برای تصویب سریع و اجرای بی‌نقص قانون مالیات بر عایدی سرمایه CGT
قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران در واکنش به وضعیت کنونی اقتصاد کشور خواستار تصویب سریع و اجرای بی نقص قانون مالیات بر عایدی سرمایه (CGT) شد.
اخبار بیشتر

ویژه ها
یادداشت
آخرین اخبار