مقاومت، جوهره و رمز پیروزی ما در گام اول و دوم انقلاب است دکتر نیک روش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت: مقاومت، جوهره و رمز پیروزی ما در گام اول و دوم انقلاب است.

کنگره شهدای دانشجوی استان یزد «مریدان مقاومت» برگزار شد
اجلاسیه مرکزی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد و اجتماع ۳ هزار نفره سلیمانی‌ها با عنوان «مریدان مقاومت» در دانشگاه یزد برگزار شد.
آمریکا به دنبال تقویت منافقین است/ایرانیان الگوی بسیاری از جوامع دیگر هستند
خبرنگار آمریکایی ایرانی شبکه پرس تی وی ایران در اجتماع هزاران نفری دانشجویان یزدی گفت: آمریکایی‌ها فقط به فکر تقویت منافقین و اسرائیل هستند و در زمان دستگیری سال گذشته‌ام توسط آمریکایی‌ها از من در خصوص آمریکا نپرسیدند و آنان حتی به نفع مردم آمریکا هم کار نمی‌کنند.
افسران جنگ نرم و میراث‌دار شهدای دانشجو هستند
رئیس بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجویان افسران جنگ نرم و میراث‌دار شهدای دانشجو هستند و انتخابات پیش رو فرصت مهمی است که در آن با گفتمان‌سازی شاخصه مجلس تراز انقلاب اسلامی را برای مردم بیان کنند.
رئیس بسیج دانشجویی کشور:
مقاومت، جوهره و رمز پیروزی ما در گام اول و دوم انقلاب است
دکتر نیک روش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت: مقاومت، جوهره و رمز پیروزی ما در گام اول و دوم انقلاب است.
اجلاسیه نهایی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد ، ۲۹ بهمن در دانشگاه یزد برگزار می شود
مسئول بسیج دانشجوی استان یزد از برگزاری اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان با توجه به شهادت سردار سلیمانی با عنوان «مریدان مقاومت» همراه با اجتماع سه‌هزارنفری سلیمانی‌ها در شامگاه ۲۹ بهمن در سالن ورزشی امام علی (ع) یزد خبر داد.
باحضور معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانشجویی کشور؛
جانشین جدید ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد معرفی شد
مهندس محمد آخوندزاده در مراسم اختتامیه دوره میعاد ۲ با حضور معاون هماهنگ کننده بسیج دانشجویی کشور به عنوان جانشین جدید ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد معرفی شد.
کنگره شهدای دانشجوی استان یزد برگزار می شود
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد از برگزاری کنگره شهدای دانشجویان استان در تاریخ ۲۷ بهمن در دانشگاه یزد خبر داد.
معاون هماهنگ کننده بسیج دانشجویی کشور:
در انتخابات کسی به عنوان منتخب انتخاب شود که دنبال حل مسائل اولویت دار نظام باشد
دکتر خادمی معاون هماهنگ کننده بسیج دانشجویی کشور در برنامه اختتامیه دوره میعاد ۲ که به میزبانی استان یزد برگزار شد، بیان کرد: در انتخابات کسی به عنوان منتخب انتخاب شود که دنبال حل مسائل اولویت دار نظام باشد.
دوره میعاد ۲ باهدف مسئله محوری در استان یزد برگزار شد
با هدف توانمندسازی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد در حوزه حل مسائل دوره میعاد ۲ در دانشگاه آزاد واحد میبد استان یزد به مدت ۳ روز برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد:
هسته های مسئله محور به دنبال ریل گذاری تشکیل یک مجلس مسئله محور می باشد
مهندس علی پورمیرزایی مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در رویداد توامندسازی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد حضور پیدا کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار