به پیشنهاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار، هسته های حل مسئله بسیج دانشجویی مامور به ارائه طرح رفع آسیب های اجتماعی محلات معین در شهر بندرعباس شدند. معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان با استقبال از رویکرد جدید بسیج دانشجویی، آن را اولویت مهم بسیج دانست و بر حل مشکلات و مسائل مرتبط با جامعه به عنوان وظیفه تاکید کرد.

در نشست مشترک مسئول ناحیه بسیج وانشجویی با معاونین اقشار و علمی، پژوهشی سپاه امام سجاد علیه السلام
معاون اقشار سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان خواستار مشارکت بسیج دانشجویی استان در بررسی وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و در نهایت نقشه راه اقشار بسیج استان شد
در نشست مشترک مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان با رحمت الله دهقانی و رضا عامری، معاونین اقشار و علمی و پژوهشی سپاه امام سجاد علیه السلام، طرح اعتلاء و رویکرد جدید بسیج دانشجویی مبتنی بر حل مسئله در هسته های تخصصی ارائه گردید.
در نشست مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان با معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان مطرح شد:
به پیشنهاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار، هسته های حل مسئله بسیج دانشجویی مامور به ارائه طرح رفع آسیب های اجتماعی محلات معین در شهر بندرعباس شدند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان با استقبال از رویکرد جدید بسیج دانشجویی، آن را اولویت مهم بسیج دانست و بر حل مشکلات و مسائل مرتبط با جامعه به عنوان وظیفه تاکید کرد.
در نشست مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با رئیس دانشگاه هرمزگان مطرح شد:
تبیین رویکرد هسته های تخصصی مسئله محور با استفاده از اساتید مربوطه به عنوان محور فعالیت های بسیج دانشجویی هرمزگان
در این نشست رویکرد جدید بسیج دانشجویی استان مبتنی بر هسته های تخصصی مسئله محور برای حل مسائل و چالش های اساسی توسط مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان تبیین و تشریح شد.
محمدرضا رستمیان دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان هرمزگان:
رویکرد ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان هرمزگان در سفر پیش رو، انتقال پیام انقلاب اسلامی، ارتباط با دانشجویان جهان اسلام و... در قالب های جدید و ابتکاری است.
وی هم چنین خاطر نشان کرد: ستاد اربعین دانشجویان استان هرمزگان متشکل از پنج کمیته وچندین کارگروه تخصصی است که هر کارگروه نسبت به طراحی کارخواست ها و کار ویژه های سفر در زمینه گفتمان سازی، تبیین اهداف انقلاب اسلامی و...فعالیت می نماید.
در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اعلام شد:
آمادگی دانشجویان انقلابی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برای بر عهده گرفتن مسئولیت با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب برای حل مشکلات و چالش های پیش رو
از آنجایی که معاونت فرهنگی، دانشجویی در دانشگاه ارتباطی مستقیم با حوزه صنفی و رفاهی دانشجو و مهم تر از آن حوزه فرهنگی و سیاسی فضای دانشجویی دارد. حوزه فرهنگی و سیاسی از مهم ترین حوزه هایی است که در گام دوم انقلاب وظیفه مهم و خطیری در تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی دارد.
وحید جلیلی در آئین اختتامیه دهمین دوره خط امام (ره) ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان:
تشکیل هسته های مقاومت جهانی از ماموریت های اصلی بسیج دانشجویی است
در پایان این آئین با توجه به سازماندهی تمام شرکت کنندگان دوره خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گروه های کاری رقابتی، از گروه های برتر با اهدای جوایز نقدی تجلیل شد
گزارش تصویری افتتاحیه دهمین دوره خط امام استانی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان در رواق دارالهدایه حرم مطهر رضوی
این دوره به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان از 23 تا 29 مرداد در مشهد مقدس و در جوار حرم مقدس رضوی در حال برگزاری است و 150 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان در آن شرکت دارند. دوره های قبلی خط امام استانی با عنوان طرح ولایت استانی در شهرهای قم المقدسه، بندرعباس، ابوموسی و قشم برگزار شده است.
جانشین سپاه امام سجاد علیه السلام در افتتاحیه دوره خط امام بسیج دانشجویی هرمزگان در حرم مطهر رضو.ی:
باید در این دوره به دنبال این باشیم که تلنگری ایجاد شود که با مطالعه در خصوص مبانی اندیشه اسلامی به یک فهم عمیق، دقیق و جدی برسیم
دهمین دوره تربیتی آموزشی خط امام استانی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان چهارشنبه شب (23 مرداد98) در رواق دارالهدایه حرم مطهر رضوی با حضور و سخنرانی سرهنگ پاسدار هدایت الله امیری و یکی از سخنرانان حرم مطهر رضوی آغاز به کار کرد.
معاون اجرایی سپاه امام سجاد علیه السلام در آئین اعزام دانشجویان خواهر دانشگاه های هرمزگان:
فرصت دوره خط امام بهترین زمینه برای تربیت نفس و ارتباط با خداوند است.
در آئینی ظهر سه شنبه 22 مرداد 98 و در سالن همایش حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس بیش از 75 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های استان به دوره خط امام استانی در مشهد مقدس اعزام شدند.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد علیه السلام در آئین اعزام دانشجویان برادر دوره خط امام استان هرمزگان:
ما باید بتوانیم نظامات خاص انقلاب اسلامی را در زمینه های مختلف ایجاد کنیم
روز سه شنبه 22 مرداد و در آئینی با حضور سرهنگ پاسدار حسن صنعتکاران معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد علیه السلام و دکتر عبدالعظیم نجاتی زاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان حدود 70 نفر از دانشجویان برادر دانشگاه های استان به دوره خط امام استانی در مشهد مقدس اعزام شدند.
اخبار بیشتر

یادداشت
یادداشت محمد زارعی سبهتی دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان:

از جنایت تیر 67 تا حقارت تیر 98

حسن فیروزیان مینابی مسئول پایگاه بسیج دانشجویی شهید هدایت الله عسکری دانشگاه پیام نور میناب گفت

گام دوم انقلاب حجتی تمام شده برای مقابله با دشمنان

مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی حضرت نرجس (س) دانشگاه پیام نور مرکز میناب

هنوز قلب ها برای هم می تپند

یادداشت گروه همت یاربسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان

کشتی سوراخ، ما را به قطب گردشگری نمی رساند!

یادداشت گروه شهید خلیلی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بندرعباس

آب شیرین کن ، قاتل یا نجات بخش ؟!

یادداشت گروه یاوران مهدی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد

گردشگری هرمزگان ، اتلاف سرمایه ملی!!

آخرین اخبار