اعزام یک تیم قوی نظارتی و اجرایی از قوه قضائیه به استان تا در کنار دستگاه قضایی، گلوگاه های فساد در این استان را قطع کند چرا عزمی جدی برای اجرای احکامی که صادر شده و در رسانه های رسمی اعلام شده و مردم انتظار آن را می کشند ، در استان وجود ندارد؟

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای از ریاست قوه قضائیه خواستار:
اعزام یک تیم قوی نظارتی و اجرایی از قوه قضائیه به استان تا در کنار دستگاه قضایی، گلوگاه های فساد در این استان را قطع کند
چرا عزمی جدی برای اجرای احکامی که صادر شده و در رسانه های رسمی اعلام شده و مردم انتظار آن را می کشند ، در استان وجود ندارد؟
کاری جالب از بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی گچساران:
اجرای طرح "فرزندان روح الله" در محله های فقیر نشین گچساران در ماه مبارک رمضان
ماه رمضان زمینه تقرب الهی وهمچنین سلامت اجتماعی،روانی،جسمی را برای انسان فراهم می سازد،این ماه فرصت مناسبی است تا انسان به جایگاه والا ،چه از نظر روحی چه از نظر جسمی برسد.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع مردم سی سخت:
15 خرداد عاشورای انقلاب و 14 خرداد عاشورای امام بود
14خرداد 68 نیز عاشورای خمینی کبیر رضوان‌الله تعالی بود که به تعبیر خلف صالح ایشان، رهبر معظم انقلاب که فرمودند: مصیبت فقدان امام همانا به بزرگی امام بود و جز خدا و اولیائش کیست که حدومرز این عظمت را بشناسد.
سرهنگ خرمدل فرماندهی سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان:
دانشجویان دغدغه مند برای کمک باید به روستاهای استان ورود نمایند/ از فعالیت ها و عملکرد بسیج دانشجویی استان راضی هستم
وی ضمن تشکر از فعالیت های مطالبه گرایانه تیم احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حقیقتاً این دانشجویان کارهای ارزشمندی در استان انجام داده اند و کارهای بسیاری نیز در دست انجام دارند و وظیفه ی همه ماست که روحیه مطالبه گری را در جامعه خصوصاً قشر دانشجو نهادینه کنیم.
در دیدار نمایندگان کارگران کارخانه قند یاسوج با دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:
کارگران کارخانه قند یاسوج خواستار ورود دانشجویان برای مطالبه گری پیرامون واگذرای کارخانه قند و بیکاری کارگران شدند/ دانشجویان: تا روشن شدن پشت پرده جریانات این واگذاری و احقاق حق کارگران کوتاه نخواهند آمد
امید مظلوم دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ضمن تشکر از حسن اعتماد نمایندگان کارگران در این خصوص عنوان کردند که دانشجویان، ورودی جدی به مسئله کارخانه قند یاسوج خواهند داشت و تا روشن شدن پشت پرده جریانات این واگذاری و احقاق حق کارگران کوتاه نخواهند آمد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد
حضور کشورهای مسلمان در "معامله قرن" پیشران ناامنی در منطقه/معامله قرن نمی تواند بر روی جنایات و ظلم های رژیم صهیونیستی سرپوش بگذارد / روز قدس نماد گذر از گفتمان های غرب گرایانه و سکولاریسمی در جهان اسلام است
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص و لزوم وحدت ملت ایران و سایر کشورهای مسلمان در برپایی هرچه باشکوه تر روز قدس امسال
آزادی دومین زندانی بدهکار توسط بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج
دومین زندانی جرائم غیرعمد به پاس تلاش های گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج از زندان مرکزی یاسوج آزاد و در این لیالی قدر به آغوش خانواده اش برگشت .
گلریزان بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج / آزادی سازی یک مادر روستای زندانی جرائم غیرعمد + تصاویر
در شب شهادت پدر یتیمان، مول الموحدین امام علی (ع) و شب قدر، گروه جهادی یاران مهر بسیج دانشجوی دانشگاه دولتی یاسوج با برپایی مراسم گلریزان اقدام به جمع آوری کمک های دانشجویی برای آزاد سازی یک زندانی جرائم غیر نقد کردند.
بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج :
دعوت از معاون عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران استانداری برای حضور در دانشگاه یاسوج
دعوت دانشجویان دانشگاه دولتی یاسوج از عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار و محمدی‌تبار مدیرکل مدیریت بحران استان در خصوص اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده استان.
مطالبات دانشجویان و اساتید لنده ای از فرماندار جدید؛
دانشجویانی که با دانش آموزان دبستانی هم شیفت هستند/تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نورمهمترین مطالبه دانشجویان از فرماندار
جمعی از اساتید و دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در نشستی صمیمی با فرماندار جدید این شهرستان دیدار و مطالبات و انتظارات خود را بیان کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار