طبق گزارش ها تا کنون بیش از 1 هزار دانشجوی استان در پیاده روی اربعین شرکت کرده اند/ پیش بینی می شود امسال بیش از 2هزار دانشجو از دانشگاه های استان به کربلای معلی مشرف شوند میزان تسهیلاتی که در دانشگاه‌های استان برای حضور دانشجویان در ستاد اربعین لحاظ شد و مدیران محترم دانشگاه‌ها اعمال کردند ،بیش از متوسط کشور بوده است .

دکتر مهدوی دبیر ستاد اربعین دانشجویی دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد :
طبق گزارش ها تا کنون بیش از 1 هزار دانشجوی استان در پیاده روی اربعین شرکت کرده اند/ پیش بینی می شود امسال بیش از 2هزار دانشجو از دانشگاه های استان به کربلای معلی مشرف شوند
میزان تسهیلاتی که در دانشگاه‌های استان برای حضور دانشجویان در ستاد اربعین لحاظ شد و مدیران محترم دانشگاه‌ها اعمال کردند ،بیش از متوسط کشور بوده است .
معاونت های گفتمان سازی و مطالبه گری در بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد
با توجه به رویکرد جدید در بسیج دانشجویی در راستای عملیاتی کردن طرح اعتلاء بسیج دانشجویی، معاون گفتمان سازی و مطالبه گری رشماً در بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد شروع به کار کرد.
موضوعی که با غلفت رسانه های داخلی مواجه شد:
چرایی ترند شدن عکس سربازان هخامنشی در حال مجازات دریای مدیترانه در سانه های عربی- ترکی است/ افتتاح گذرگاه البوکمال-القائم و پیامدهای آن در موزانه قدرت کشورهای دنیا
در روز دوشنبه 8مهر گذرگاه البوکمال- القائم به صورت رسمی افتتاح شد که در واقع نقطه بسیار مهم و رمز پیروزی ایران در عراق و سوریه و در یک کلمه نقطه موفقیت محور مقاومت به شمار می رود که در کمال تعجب کم تر رسانه ایی ابعاد افتتاح این گذرگاه رو مورد تحلیل قرار داد!
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج به مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:
واسطه‌گری خصولتی ایجاده شده، بالغ‌بر صدها میلیون تومان از والدین دانش آموزان اختلاس کرده است/ پشت فساد پیمانکار چه کسانی هستند؟
بر اساس گزارش‌های مردمی رسیده شده به حوزه مطالبه گری بسیج دانشجویی سود حاصل از این واسطه‌گری خصولتی(خصوصی و دولتی)، بالغ‌بر صدها میلیون تومان می شود ، بعلاوه تعدادی از مدارس صرفاً برای معرفی اولیاء به برخی تولیدی‌های طرف قرارداد آموزش‌وپرورش جهت دوخت لباس مجدداً مبلغ ۱۰ هزارتویمان دریافت می کنند
مصوبات و تسهیلات ستاد اربعین دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد:
اعطای هزینه ایاب و ذهاب تا مرز به دانشجویان و پرداخت وام تا سقف 15 میلیون ریال/ نحوه ثبت نام دانشجویان مشمول برای پیاده روی اربعین
دکتر مهدوی خاطر نشان کرد: 5 سال است که ستاد اربعین دانشگاهی در استان ما فعال شده است و با توجه به آمار موجود سال گذشته بیش از 800 زائر از مجموعه دانشگاهی استان در پیاده روی اربعین شرکت کردند.
به همت گروه جهادی مرحوم محمد جواد جلال فرد صورت گرفت:
توزیع 1000 بسته آموزشی به ارزش 120 میلیون تومان بین دانش آموزان محروم استان کهگیلویه و بویراحمد/ پویش "مشق احسان" با مهر مردم استان نوشته شد
با استقبال کم نظیر مردم استان و به لطف خداوند پس از اتمام مرحله جمع آوری کمک های مردمی با همکاری بنیاد برکت هزینه لازم برای 1000 بسته آموزشی (کیف،مداد،دفتر،خودکار و...) جهت توزیع بین دانش آموزان محروم تأمین شد.
دکتر عبدالله گنجی در جمع دانشجویان یازدهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد:
برنامه اقتصادی دولت اجازه و عرضه برخورد با دلال‌های بازار را ندارد و خود دلال پرور است/ مطالبه دانشجویان از کاندیدهای آتی باید برنامه اقتصادی باشد
عبدالله گنجی: داعش و تروریست‌ها نتوانستند با انتشار فیلم ذبح فرزند یا شوهر یا پدرشان و تمسخرشان اشک به چشم خانواده شهدا و ملت بیاورد اما از روی جهل با قلم‌های خود اشک قدرنشناسی را از چشمان خانواده شهدا جاری کردند و قلب ملت را جریحه‌دار کردند، الآن قصد دارند با حذف نام شهدا استیصال خود را جبران کنند.
سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان:
روسیاهی دروغ " سایه جنگ" تا ابد بر پیشانی برخی از سیاسیون ما می ماند/ دانشجویان باید در وسط میدان انقلابی گری بایستند و مطالبه دقیق و هوشمندانه داشته باشند
سردار خرمدل :آمریکا به خیال اینکه نیروهای نظامی ما مانند برخی از سیاسیون کشور ترس بر آن‌ها غالب است، با شیطنت می خواستند محاسبات ما را به هم بریزند. خاطرتان است جایی که برای به دست آوردن رأی، دروغی به نام سایه جنگ و ترس از قدرت آمریکا را مردم القاء می‌کردند اما الآن روسیاهی برای کیست؟
محمد حسین صفار هرندی در جمع دانشجویان خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد:
بیم ها و امیدها جمهوری اسلامی در سال جاری/ مهمترین بیم نگاه بدبینانه به صحنه و دیدن نیمه خالی لیوان است
صفار هرندی: الان به عینه شاهد آن هستیم حتی اصلاح طلبان که خوشحال و شاد از رأی اوری لیست خود در تهران بودند، الان پشیمانند و اعتراف می کنند، چطور می شود کسانی که باید برای ملت و جامعه قانون گذاری کنند با مسائل روز اینقدر بیگانه باشند و شأن مجلس و نماینده ملت بودن را تا این حد پایین بیاورند.
دکترهدایت خواه در جمع دانشجویان یازدهمین دوره خط امام استانی:
بی توجهی به سبک زندگی و سبک همسرگزینی باعث به وجود آمدن مشکلات متعدد برای جوانان و خانواده ها شده است
دکتر هدایتخواه گفت: طبق پژوهش های انجام شده مسائل شغلی و هزینه های اولیه یا ثانویه زندگی کمترین تأثیر را در آسیب شناسی ازدواج جوانان داشته و دارند، لذا جوانان ما فریب توقعات بی جا و هزینه های غیر ضروری را نخورند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار