مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی صدر؛ نماینده ولی فقیه، سید فرازد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات در سالن همایشات مجتمع نرجس خاتون قم برگزار شد.

گزارش تصویری؛
مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد
مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی صدر؛ نماینده ولی فقیه، سید فرازد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات در سالن همایشات مجتمع نرجس خاتون قم برگزار شد.
امام جمعه موقت یاسوج؛
بهمن نقدینگی در کشور ویرانگر است/اقتصاد مقاومتی آفندی است نه پدافندی
نماینده ولی فقیه سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان دهمین دوره خط امام استانی گفت: اقتصاد مقاومتی، پدافند نیست، آفند است.
ایران رتبه هفتم امید به زندگی را در جهان دارد و جزء بیست کشور پایین جدول خودکشی در جهان است/ بسیج دانشجویی کارشناسان و متخصصان نتیجه انقلابی کشور ما هستند/ براساس شواهدی که از قرآن می توانید پیدا کنید در آستانه یک جهش بزرگ هستیم
مجید بذرافکن ظهر امروز در جمع دانشجویان بسیجی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آینده انقلاب گفت: این بحث را سه بخش می کنیم، قرار است کجا برویم و نقشه آینده حرکتی ما چه است،در تقدیر و سرنوشت ما برای آینده انقلاب اسلامی، آیا چیزی مقدر شده است.
حسن عباسی در دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد:
طرف‌ مقابل بعد از برجام هسته‌ای به ایمل‌های وزارت خارجه هم جواب نمی‌دهد/دادن و نگرفتن دیپلماسی موفق نیست
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: روزی چیزی به نام انرژی هسته‌ای داشتیم، موقعی که روی میز گذاشتیم ۶ گرگ جمع شده بودند و زمانی که گرفتند دیگر به ایمیل‌های وزارت خارجه ما هم پاسخ نمی‌دهند، اگر روزی حرف‌های ما را می‌شنیدند، چیز با ارزشی می‌خواستند و امروز دیگر کاری به کار ما ندارند.
عبدالله گنجی در جمع دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد:
دولت برای جنگ روانی تدبیر ندارد/جریان لذت گرا ثروت کشور را می‌مکد و مردم را بدبین می کند
مدیرمسئول روزنامه جوان گفت: جریان لذت گرا مردم را چپاول می‌کند، دلار را بالا می‌برد، زیرا گروه‌های اقتصاد و تمام منابع درآمدی ما دست آنهاست و الان که در جنگ پیچیده تمام عیار قرار گرفته ایم این جریان همچنان اندوخته‌هایش را جمع می‌کند.
جهاد ادامه دارد:
برگزاری اردوی جهادی گروه بسیج دانشجویی خواهران شهید احمدی‌روشن در دژسلیمان گچساران+تصاویر
گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن گچساران متشکل از ۹خواهر جهادگر درر وستای دژ سلیمان ارتوابع شهرستان گچساران در تاریخ ۱۵شهریور۹۷ برگزار شد
مدیر مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران قم در جمع دانشجویان خواهر کهگیلویه و بویراحمدی:
الگوی استقامت ملت ایران در برابر تحریم‌ها پیامبر(ص) و فاطمه زهرا(س) است/روی قله پیروزی نشسته‌ایم اگر چه نان شب نداشته باشیم
مدیر مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران قم گفت: اولین تحریم اقتصادی را پیامبر اکرم در شعب ابی طالب گذراند، اولین تحریم را حضرت زهرا در کودکی تجربه کرد، بنابراین می بینیم که در همه موارد ما الگو و نمونه داریم.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلوی و بویراحمد:
نیروهای انقلاب در وضعیت فعلی کشور از خودشان مایه بگذارند/ لازمه رسیدن به تمدن اسلامی، ترویج سبک زندگی اسلامی است
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلوی و بویراحمد با اشاره به وضعیت کشور گفت: در شرایط کنونی که دشمن می‌خواهد از طریق فشارهای اقتصادی انقلاب را از پا در بیاورد، یکی از وظایفی که نیروهای انقلابی دارد این است که هر کسی از خودش مایه بگذارد
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در جمع دانشجویان دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد
بیشترین اختیار عمل در مسائل مختلف کشور نسبت به رئسای جمهوری قبلی در دست رئیس جمهور فعلی است/ تفکر لیبرالی کشور را به این روز انداخته است
دکتر نیک روش در جمه دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد: بیشترین اختیار عمل در مسائل مختلف کشور نسبت به رئسای جمهوری قبلی در دست رئیس جمهور فعلی است، اما آیا مشکلات مردم برطرف شد؟
صحبت های مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه دوره خط امام:
جسور شدن شما ناشی از سکوت و مصلحت اندیشی جبهه انقلاب است/موشک ساز ها به وظایف خود عمل کرده اند، شما در قبال مردم و انقلاب چه کرده اید/ 40 سال مملکت در دست شما و تفکر لیبرالی است در تنظیم آینه پراید مانده اید
۳سال کرسی مجلس مملکت اشغال کردید و تاکنون یک قانون به نفع مردم و برای گره گشایی اقتصادی نه رد کردید و نه تصویب کردید! حال قیافه حق به جانب می گیرید؟
اخبار بیشتر

آخرین اخبار