مدیران بی کفایت و خیانت دلیل وضع اقتصادی موجود است / اگر کل نظام دزد است، پس این دزدی‌ها چگونه لو می رود؟/ دشمنان قصد دارند با جنگ اقتصادی ارتباط مردم را با جمهوری اسلامی خدشه دار کنند کشور ما بر روی کاغذ هیچ مشکلی ندارد و تحریم کمتر از 30 درصد در این وضعیت اقتصادی نقش دارد 5 عامل دلیل وضع موجود اقتصادی هستند و مهمترین آنها مدیران بی کفایت و خیانت برخی از مسئولان است.

مدیران بی کفایت و خیانت دلیل وضع اقتصادی موجود است / اگر کل نظام دزد است، پس این دزدی‌ها چگونه لو می رود؟/ دشمنان قصد دارند با جنگ اقتصادی ارتباط مردم را با جمهوری اسلامی خدشه دار کنند
کشور ما بر روی کاغذ هیچ مشکلی ندارد و تحریم کمتر از 30 درصد در این وضعیت اقتصادی نقش دارد 5 عامل دلیل وضع موجود اقتصادی هستند و مهمترین آنها مدیران بی کفایت و خیانت برخی از مسئولان است.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب؛
کسانی که در پازل دشمن بازی می کنند به راحتی قابل شناسایی هستند/ اگر به حرف ولی حرکت کنیم و جلو برویم هیچوقت شکست نخواهیم خورد
روز گذشته همایش بصیرت افزایی و چهل سالگی انقلاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت برگزار شد.
یادداشت دانشجویی؛
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در وعده سرایی فرزندخوانده شایسته ای برای دکتر روحانی است
امّا عاملی اساسی در عقب راندگی هر چه بیشترِ استانِ محروم و مظلومِ کهگیلویه و بویراحمد، شخصِ اوّلِ اجرایی استان یعنی جناب "استاندار" می‌باشد،بدین خاطر که آقای احمدی در طول مدّت "یک" ساله‌ی سکان داری استانداری به مثابه فرزند خوانده‌ی آقای "حسن روحانی" کنشگری نموده است.
در همایش 13 آبان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج مطرح شد؛
دانشجویان: اگر می توانید بیایید؛ چرا زارعی از حضور در دانشگاه و پاسخ به دانشجویان گریزان است؟ / هدایتخواه: نماینده اگر درست قانون گذاری کند، لازم نیست که گدایی و معامله گرایی کند/حاضرم کاخم را با خانه معمولی بعضی ها در شهر یاسوج معامله کنم/
هدایتخواه: وظیفه نماینده قانون گذاری است، نماینده اگر درست قانون گذاری کند، لازم نیست که گدایی و معامله گرایی کند.
گزارش تصویری؛
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع اقتصاد اسلامی در راهپیمایی 13 آبان یاسوج+ تصاویر
دانشجویان دانشگاه های یاسوج با حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان اقدام به برپایی تریبون آزاد با موضوع "اقتصاد اسلامی یا اقتصاد لیبرال" کردند که با استقبال مردم روبرو شد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت یوم الله 13 آبان
آمریکا چهل سال است که مغلوب جمهوری اسلامی شده است
آمریکا فکر میکند باتحریم ملت ایران را مجبور به تسلیم میکند، ولی ما روزی را میبینیم که آمریکا مغلوب ما شده است، ملت ایران معتقدند که تحریم اثر ندارد، اما ما نگران سازش کارانی هستیم که در داخل غرق خیال بافی و ارتباط و سازش باغرب شده اند و میخواهند باخودشیرینی سیاسی انقلاب را تحریف کنند.
دعوت بسیج دانشجویی از استاندار و مدیرکل امور بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در تریبون آزاد 13 آبان + تصاویر
بسیج دانشجویی شهید میثمی دانشگاه دولتی یاسوج از استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین مدیرکل امور بانوان استان جهت حضور در تریبون آزاد روز ۱۳ آبان در مسیر راهپیمایی و شنیدن مطالبات مردمی و دانشجویی و شفاف سازی خدماتِ صورت گرفته برای عموم در زمینه های مربوطه دعوت به عمل می آورد.
شهرام مهدوی مطلق:
13 آبان یک تاریخ در طول زمان است
در این میان خوب به یاد داریم که برخی از دولت مردان ما در جریان مذاکرات هسته‌ای و هنگام زمینه سازی برای انعقاد برجام، آشکار و پنهان توصیه می‌کردند که مراسم ۱۳ آبان را خیلی پر رنگ نکنید تا بتوانیم به توافق خوب برسیم.
نامه تشکر اهالی سقاوه بویراحمد از بسیج دانشجویی و رئیس کل دادگستری استان/بر بازوان قدرتمند دستگاه قضایی استان بوسه می زنیم
برملا سازی این مافیای زر و زور و تزویر و قدرت و ثروت توسط قضات شجاع و مدیر انقلابی دستگاه قضا در استان قطعا برگ زرینی در افتخارات این نهاد عزیز است که آن را قدر دانیم و انتظار داریم پی گیری های نهایی تا خارج شدن زمین مربوط از دست چنین افرادی واگذاری آن به مردم منطقه به عمل آید.
طی بیانیه ای صورت گرفت؛
حمایت قاطع دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از مدیرکل دادگستری/ این نوع عقده گشایی ناشی از عدم توان نفوذ مافیای ثروت و قدرت و اختاپوس خانوداگی در دستگاه قضایی است
در این بیانیه آمده است؛ این نوع عقده گشایی در تخریب دستگاه قضایی استان ناشی از عدم توان نفوذ مافیای ثروت و قدرت در دستگاه قضایی استان و کوتاهی دست اختاپوس خانوادگی از سر سرمایه های استان به بهانه سرمایه گذاری است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار