میهمان اردوی جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج در مناطق محروم/ شعور و اشتیاق چند برابری جهادگران با ورود پرچم متبرکه امام رضا (ع) در نخستین روز از سفرکاروان خدام حرم مطهر رضوی به استان کهگیلویه و بویراحمد، این کاروان با حضور در منطقه گنجگان از فعالیت های گروه جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج بازدید کردند.

کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم رضوی؛
میهمان اردوی جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج در مناطق محروم/ شعور و اشتیاق چند برابری جهادگران با ورود پرچم متبرکه امام رضا (ع)
در نخستین روز از سفرکاروان خدام حرم مطهر رضوی به استان کهگیلویه و بویراحمد، این کاروان با حضور در منطقه گنجگان از فعالیت های گروه جهادی دانشگاه پیام نور یاسوج بازدید کردند.
ساخت یک باب منزل مسکونی توسط جهادگران دانشجوی دانشکده فنی یاسوج/ تصاویر
گروه جهادی رهپویان خاکی دانشکده فنی یاسوج از یکشنبه 17 تیر به مدت 10 روز به روستای محروم بنستان باهدف ساخت و تکمیل یک باب منزل مسکونی اعزام شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد:
مطالبه دانشجویان قاطع بودن، دقیق بودن و قوی بودن شورای نگهبان است
صبح امروز دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
در نشست پشتیبانی از گروه های جهادی مطرح شد:
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: انبار ها را باز کنید و به گروه های جهادی کمک کنید
نشست ادارات و دستگاه های اجرایی استان به منظور پشتیبانی از اردوهای جهادی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
تقدیر کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی از موضع گیری شجاعانه امام جمعه گچساران/ به مسئولان توصیه میکنیم نگران استخدام های فله ای و رابطه ای شهر خود باشند
مسئول کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج از موضع گیری قاطعانه و شجاعانه امام جمعه گچساران نسبت به منع پوشیدن چادر بر روی جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر گچساران تقدیر و تشکر کرد.
ویزیت بیش از 620 بیمار توسط گروه جهادی شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مناطق محروم / نیازمند کمک مسئولان استانی برای تهیه دارو هستیم
گروه جهادی شهید جلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم پزشکی به منطقه محروم سادات محمودی اعزام و به مردم نیازمند ارائه خدمات پزشکی و دارویی کرد.
دانشجویان جهادگر جان تازه به روستای محروم چاهن بخشیدند/ جهاد ادامه دارد...
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از گروه های جهادی، از گروه جهادی مرحوم معین اعزامی دانشگاه دولتی یاسوج دیدن و پای صحبت های دانشجویان حاضر در این اردو نشست.
آغاز ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته اینده
ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته آینده آغاز خواهد شد.
کپین مردمی " من یمنی ام" / تصاویر
بسیج دانشجویی شهرستان گچساران در حمایت از مردم مظلوم یمن اقدام به برگزاری کمپین "من یمنی‌ام " در دانشگاه و سطح شهر گچساران کرد.
دعوت از سردار هاشمی پور نماینده شهرستان کهگیلویه بزرگ برای حضور در اردوی جهادی دانشگاه پیام نور گچساران
جهادگران دانشگاه پیام نور گچساران که اردوی جهادی خود را در شهرستان کهگیلویه برگزار خواهند کرد از نماینده این شهرستان جهت سرکشی به اردوی جهادی و نظارت بر روی کار جهادگران دعوت بعمل آوردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار