برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه‌های کرمانشاه تشریح شد/ از استقبال دانشجویان جدیدالورود تا برگزاری اردوهای جهادی برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه‌های کرمانشاه توسط مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان تشریح شد.

یادداشت/
از همین سنخ است
ردِّ خون به ناحق ریخته حسین که تا انتهای تاریخ کشیده شده، چون خون خداست، صراط مستقیم است و همچون قرآن جدا‌کننده حق از باطل و چراغی است که خدا افروخته، گرچه کافران نخواهند و بخواهند آن‌را خاموش کنند.
یادداشت/
کربلا جاری است
هفته دفاع مقدس است و سالگرد حماسه مردان و زنان نام‌آور ایران در مقابله با یزیدیان. آنها با دست خالی و بدون درصدی از امکانات امروز ما، دشمن را از نفس انداختند و با مقاومت خود به ما درس ایستادگی دادند و انقلابی ماندن و حسینی بودن را.
یادداشت/
با حسین(ع) همیشه و همه جا
منتظران مهدی می‌دانند که «مُسلِم» پیشقراول حسین است و وظیفه‌اش زمینه‌سازی و آماده‌سازی مردم برای انقلاب و حضور امام است. و زمینه‌سازی برای قیام، با سکون و سکوت در برابر ظلم و ستم نیست.
جانشین فرمانده سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه منصوب شد
قاسم امجدیان از سوی سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه به‌عنوان جانشین فرمانده سازمان بسیج دانشجویی این استان منصوب شد.
برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه‌های کرمانشاه تشریح شد/ از استقبال دانشجویان جدیدالورود تا برگزاری اردوهای جهادی
برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه‌های کرمانشاه توسط مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان تشریح شد.
بازدید مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه ؛
از گروه اردو جهادی شهید گودینی دانشگاه پیام نور
گروه جهادی شهید گودینی دانشگاه پیام نور کرمانشاه به مدت ده روز در یکی از مناطق محروم و حاشیه نشین شهر کرمانشاه اردوی جهادی خود را برگزارنمود.
هفتمین اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد
اردوی جهادی یک روزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مناطق زلزله شیخ صله ثلاث باباجانی برگزار شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور؛
در پی شهادت جمعی از هموطنان در اهواز
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در پی شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در روز حمله تروریستی به مردم و نیروهای مسلح در اهواز بدست تروریستهای جنایتکار.
5۰۰ نفر درحاشیه استان کرمانشاه غربالگری فشارخون و قند خون شدند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ارائه خدمات رایگان سلامت به مردم حاشیه نشین استان کرمانشاه از 500شهروند آن منطقه غربالگری دیابت و فشارخون انجام شد.
اولین کاروان سفیران سلامت گروه جهادی امام حسین(ع) به روستای زرده بخش ریجاب اعزام شد
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: اولین کاروان سفیران سلامت گروه جهادی امام حسین(ع) به روستای زرده بخش ریجاب شهرستان دالاهو روز دهم شهریور ماه اعزام شد‌.
اخبار بیشتر

یادداشت
آخرین اخبار