بازدید مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه از اردوهای جهادی اسلام آباد غرب صبح امروز مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه درنهمین روز اردوی جهادی شهید غلام رضا گلاور و ششمین روزاردوی جهادی شهید جهان بیگی شهرستان اسلام آباد غرب در منطقه، حاضر و از بخش های مختلف بازدید کردند.

با هدف تقدیر از دانشجویان بسیجی صورت گرفت؛
بازدید مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه از اردوهای جهادی اسلام آباد غرب
صبح امروز مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه درنهمین روز اردوی جهادی شهید غلام رضا گلاور و ششمین روزاردوی جهادی شهید جهان بیگی شهرستان اسلام آباد غرب در منطقه، حاضر و از بخش های مختلف بازدید کردند.
احساس رضایت مردم از توجه بیشتر مسئولان به روستا و حل مشکلات آنان، رضایت الهی را در پی دارد
امام جمعه سنقرکلیایی گفت: احساس رضایت مردم از توجه بیشتر مسئولان به روستا و حل مشکلات آنان، رضایت الهی را در پی دارد.
دادِ بازاریان کرمانشاهی بر سر قطعی برق مغازه‌ها
کمبود تولید و افزایش مصرف برق در کرمانشاه خاموشی را به خانه‌‌ و مغازه‌های مردم روانه کرده به گونه‌ای که کسبه بازارکرمانشاه بر این عقیده‌اند که قطعی برق بر کسادی بازار تأثیر گذاشته است.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه؛
نمایندگان مجلس شخصیت بزرگی مثل مرحوم مدرس را الگوی راه خود قرار دهند/ در ارائه لایحه FATF از طرف دولت به نمایندگان، نمایندگان مجلس در حال سلفی گرفتن بودند
وظیفه مردم هم فقط حاضر شدن پای صندوق‌های رای و انتخاب نماینده نیست، بلکه مردم باید از نمایندگان خود مطالبه داشته باشند که قانون FATF که در مجلس مطرح شد؛ نمایندگان محترم در این خصوص چه موضعی داشتید؟آیا در حال سلفی انداختن بودند؟!
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛
گفت و گو در فضای دوستانه از بهترین راه های مشارکت دادن حقیقی جوانان در تعیین سرنوشت شان است
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ، با تاکید بر لزوم مشارکت جوانان در تصمیم گیری و برنامه ریزی ها، گفت: گفت و گو در فضای دوستانه از بهترین راه های مشارکت دادن حقیقی جوانان در تعیین سرنوشت شان است.
دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب؛
هجرت به مناطق محروم در قالب اردوهای جهادی حرکت خودجوشی را آغاز نموده اند
دانشجویان متعهد،حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب با الگوپذیری از جهادگران بعد از انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با هدف خودسازی و خدمت رسانی به مناطق محروم، حرکت خودجوش و مقدسی را با هجرت به مناطق محروم در قالب اردوهای جهادی آغاز نموده اند.
روایتی از متفاوت‌ترین اردوی جهادی در استان کرمانشاه_شهرستان دالاهو
یکی از گروه های جهادی دانشجویی با هدف برطرف کردن مشکلات مناطق محروم شهر دالاهو فعالیت های خود را بر روی این مناطق از جمله زرده و شوا متمرکز کرده است.
گروه جهادی شهید حمزه جهان بیگی در روستای علی آباد از توابع حمیل اردو زده است
گروه جهادی شهید حمزه جهان بیگی دانشجویان بسیجی اسلام آباد غرب در روستای علی آباد دهستان دیزگران بخش حمیل شهرستان اسلام آباد غرب اردو زده است.
بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه؛
حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور، تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود
حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور از جمله مسائل استان خراسان جنوبی و همچنین اتفاقات اخیر در شهرهای شرق استان اصفهان را تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی؛
نوزدهمین نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل ، شهریورماه در کرمانشاه برگزار می‌شود
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی گفت: نوزدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور شهریور ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.
اخبار بیشتر

ویژه ها
یادداشت
یادداشت مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛

عملکرد ضعیف دولت و مجلس در راستای استقلال کشور نیست

آخرین اخبار