دانشگاه کردستان تجمع بدون مجوز تعدادی از دانشجویان را محکوم کرد دانشگاه کردستان تجمع روز گذشته تعدادی از دانشجویان در حیاط دانشگاه با سر و صورت پوشیده را محکوم و فاقد مجوز اعلام کرد

بیانیه های بسیج دانشجویی و اساتید دانشگاه کردستان در واکنش به تجمع برخی دانشجویان
نباید مبدأ آزادی و آزادگی به مکان مانور ضدانقلاب تبدیل شود
بسیج های دانشجویی و اساتید استان کردستان در واکنش به تجمع روز گذشته برخی دانشجویان در دانشگاه کردستان بیانیه هایی صادر کردند.
دانشگاه کردستان تجمع بدون مجوز تعدادی از دانشجویان را محکوم کرد
دانشگاه کردستان تجمع روز گذشته تعدادی از دانشجویان در حیاط دانشگاه با سر و صورت پوشیده را محکوم و فاقد مجوز اعلام کرد
بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی
بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن استان کردستان در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی منتشر شد
بررسی ابعاد فتنه و آشوب در فضای مجـــازی
شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین بسترهای رشد خشونت در میان جوامع هستند و در بسیاری از ناآرامی هایی که در کشورهای جهان به وقوع پیوسته است، اولین مرحله برخورد شبکه های اجتماعی است.
مشکل کنونی اقتصاد ایران نتیجه فتنه سال 88 است/ انقلابی خود را فدای نظام و غیرانقلاب هم نظام را فدای خود و خانواده اش می کند!
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطع به یقین اگر آمریکا با همدستی نیروهای داخلی موفق نشده بود فتنه 88 را رقم بزند و 8 ماه فتنه گری کنند اکنون ایران مشکل اقتصادی نداشت و «مطمئناً مشکل کنونی اقتصاد ایران نتیجه فتنه سال 88 است».
حضور انقلابی مردم ایران در حماسه 9 دی، توطئه آمریکا و وابستگان فتنه را در نطفه خفه کرد
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ملت ایران اسلامی در این روز با حضور حماسی خود توطئه امریکا و وابستگانش در نطفه خفه کردند و طرحی که از سوی دشمنان با عنوان انقلاب رنگارنگ شکل گرفته بود را با شکست مواجه کردند.
تصاویری از خروش با بصیرت مردم کردستان در حماسه 9 دی
کردستانی‌ها در دهمین سالروز حماسه ۹ دی یکپارچه بصیرت، آگاهی و همدلی شد تا فتنه‌گران داخلی و خارجی را با صدای «لبیک یا خامنه‌ای» مسکوت کنند.
یادداشت/ سیاوش پرتونیا
روایتی از روزهای 88 که در نهایت فتنه ها را به روز بصیرت مبدل کرد
سالروز حماسه 9دی ماه وحضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9دی ماه 1388نقطه عطفی درتاریخ انقلاب وبرگ زرین دیگری درافتخارات مرد وزن ایرانی به حساب می آید.
یادداشت دانشجوی/ احسان ساجدی
نارضایتی ، هرج و مرج یا فتنه؟
پوشاندن ریشه های اصلی مشکلات، به حل مسئله کمکی نخواهد کرد. ریشه گمراه کردن وفاداران نظام و دلسوزان کشور و این گونه رویدادهای بزرگ در مسائل و مشکلات متعدد نهفته است
نویسنده دانشجوی/ سیاوش پرتونیا
سالهای بی تدبیر!
وعده هایی که از سوی مسئولین به مردم داده شده ،هیچکدام عملی نشده اند، به همین دلایل به نشاط سیاسی مردم آسیب وارد شده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار