مادر شهیده حسنی سعدی: یکی از بزرگترین وظایف ما، بصیرت افزایی است؛ اگر در زمینه بصیرت افزایی دست ما خالی باشد، دشمن از جلو می زند. من هم این حادثه را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض می کنم، تسلیت من نه فقط به خاطر از دست دادن دو فرزندم که داغ بزرگی بر دلم گذاشته است، بلکه به خاطر خون دلی است که رهبر انقلاب در این قضیه خورده است.

در حضور فرماندهان بسیج دانشجویی استان قم مطرح شد:
مادر شهیده حسنی سعدی: یکی از بزرگترین وظایف ما، بصیرت افزایی است؛ اگر در زمینه بصیرت افزایی دست ما خالی باشد، دشمن از جلو می زند.
من هم این حادثه را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض می کنم، تسلیت من نه فقط به خاطر از دست دادن دو فرزندم که داغ بزرگی بر دلم گذاشته است، بلکه به خاطر خون دلی است که رهبر انقلاب در این قضیه خورده است.
گزارش تصویری؛
دانشجویان قمی در فرودگاه امام خمینی (ره): اعلام می‌کنیم که برای فداکاری در راه اسلام و عزت ایران اسلامی آماده‌ایم
- همچنین به عنوان جریان دانشجویی انقلابی، از دولت می‌خواهیم به جای پرداختن به حواشی و دادن وعده‌های دیگر، توضیح دهد چرا همچنان بر تداوم برجام اصرار می‌ورزند؟ مگر نگفتید دیگر هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی برنامه هسته ای وجود ندارد،پس تداوم بازدید ها چه معنایی دارد؟
یادداشت وارده
نگاه خمینی کبیر که همان امتداد نگاه ناب محمدی(ص) بود جهان را در نوردید و معادله و توازن قدرت ها را در جهان به نفع اسلام تغییر داد
اینک انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه ی امام خامنه ای(مدظله العالی) و با خون شهدای بزرگمان مانند سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی که همه تربیت یافتگان مکتب اسلام و امام راحل هستند آنچنان ابهتی به جهان اسلام ارزانی داشته که دشمنان را به ترس و انزوای تاریخی فرو نشانده است.
پس از استقبال بی نظیر مردم قم از پیکر سردار مقاومت برگزار می شود
اعزام کاروان "منتقمون" دانشجویان و طلاب انقلابی قم به فرودگام امام خمینی (ره)
در بیانیه قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی قم مطرح شد:
دولتمردان ما با روابط حسنه با کشورهای دوست ؛ خصوصا کشورهای همسایه در تمامی زمینه ها باید به چاره اندیشی و تقابل با این تحریم های ظالمانه و خدعه های دشمنان بپردازند.
اظهارات اخیر معاون سیاسی وزیر امور خارجه در اخراج مهاجران افغان در مقابل زیاده خواهی ها و تحریم های آمریکا، اقدامی نسنجیده و به دور از تامل بود که در شرایط کنونی کشور نه تنها به مصلحت نظام نمی باشد بلکه سبب دامن زدن به اختلافات درون مرزی و فرامرزی به نفع جبهه استکبارخواهدشد
گزارش تصویری؛
سخنرانی حجت الاسلام طائب در دانشگاه معارف اسلامی قم با موضوع نقش بصیرت در پیشبرد اهداف دهه پنجم انقلاب
حجت الاسلام طائب با حضور در دانشگاه معارف اسلامی قم، به تبیین نقش بصیرت در پیشبرد اهداف دهه پنجم انقلاب پرداخت
گزارش تصویری؛
تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قم
آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قم در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.
گزارش تصویری؛
پذیرایی دانشجویان بسیجی دانشگاه های قم از زائران نیمه شعبان جمکران
دانشجویان بسیجی دانشگاه های قم با برپایی موکب هایی در مسیر بلوار پیامبر اعظم قم، از زائران نیمه شعبان قم پذیرایی کردند
در طی مراسمی در سالن همایش دانشگاه علوم قرآنی؛
مسئول بسیج دانشجویی استان قم تکریم و معارفه شد
صبح امروز در طی مراسمی که در سالن همایش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قم برگزار شد، داود محبی مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی قم تکریم و جواد رفعت نژاد به عنوان مسئول جدید این ناحیه معرفی شد.
اخبار بیشتر

یادداشت
عضو قرارگاه شهید زین الدین قم در یادداشتی عنوان کرد

حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به دست لوایح fatf و cft و پالرمو برطرف نمی‌شود

آخرین اخبار