آمادگی موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س) برای اعزام به مناطق سیل‌زده مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین از اعلام آمادگی موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س) برای اعزام و امدادرسانی به استان‌های متاثر از سیل خبر داد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بسیج دانشجویی استان قزوین و کمیته امداد استان قزوین
طی جلسه‌ای با حضور عباس کاظمی؛ مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین و مجید مومنی؛ مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تفاهم نامه ای بین طرفین به امضا رسید.
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین خبر داد؛
آمادگی موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س) برای اعزام به مناطق سیل‌زده
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین از اعلام آمادگی موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س) برای اعزام و امدادرسانی به استان‌های متاثر از سیل خبر داد.
فراخوان؛
برگزاری کارگاه تخصصی «ولایت فقیه» ویژه خواهران در قزوین
کارگاه تخصصی دانش‌افزایی «ولایت فقیه» ویژه دانشجویان خواهر، به همت معاونت رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان قزوین با حضور استاد مطرح حوزه و دانشگاه در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود.
یادداشت/ محمداسحاق روستا:
وقتی سفیر بریتانیای کبیر با خیس کردن خود اقتدار دولت بریتانیا را به نمایش میگذارد
سفیر بریتانیای کبیر که به حماقت خود پی برده بود نتوانست جلوی خود را بگیرد و اقدام به نمایش اقتدار دولت بریتانیای کبیر کرده و دراقدامی مسبوق به سابقه خود را خیس کرد آنهم نه یک بار بلکه دوبار.
مسئول هیئت بسیج دانشجویی استان قزوین:
خانواده های داغدار حادثه سقوط هواپیمای اکراینی مارا درغم خود شریک بدانند
مسئول هیئت بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: خانواده های داغدار حادثه سقوط هواپیمای اکراینی مارا درغم خود شریک بدانند.
مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی استان قزوین:
مراسم بزرگداشت جانباختگان سانحه هوایی در قزوین برگزار می‌شود
مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: به همت هیئت بسیج دانشجویی استان قزوین مراسم یادبود جانباختگان سانحه هوایی تهران - کی یف در قزوین برگزار می‌شود.
مراسم ختم و یادبود شهدای سقوط تلخ هواپیمای ایران_اوکراین
هیئت بسیج دانشجویی استان قزوین به همراه هیئات دانشگاه های استان مراسم ختم و یادبود شهدای سقوط تلخ هواپیمای ایران_اوکراین برگزار میکند.
بیانیه ی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در پی حادثه هواپیمای مسافربری اوکراین
حادثه دلخراش هواپیمای مسافربری اوکراین و اصابت موشک‌ پدافند ستاد کل نیروهای مسلح به آن و رخداد خطای انسانی در شرایط آماده باش نیمه جنگی ، بار دیگر ملت ایران را داغدار و دل هارا را از این مصیبت اندوهگین کرد .
یادداشت/ محمداسحاق روستا
شهید سلیمانی یک چهره بین المللی است و تمام جبهه مقاومت خونخواه اویند
امروز در سرتاسر جبهه مقاومت همه خونخواه حاج قاسم هستند در لبنان، در سوریه، در عراق ویمن وهرنقطه جهان که آزاده ای زندگی می‌کند او خونخواه سردار است و هر یک می‌دانند که چگونه وبا چه ابزاری انتقام خود را از دشمن بگیرند،
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در پی سقوط هواپیمای مسافربری:
جریان انقلابی حامی همه مظلومین عالم است
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های داغداران، از خداوند متعال اعطای صبر و تحمل در فراق این عزیزان را مسئلت میکند و امیدوار است خداوند تبارک و تعالی تحمل این غم بزرگ و جبران نشدنی را برای ملت ایران سهل کند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار