خود را برای مسئولیت های آینده آماده کنید/ بسیجی باید متخصص و اهل قلم باشد طرح ولایت دانشجویان بسیجی استان فارس از 17 تیرماه به مدت یک هفته در شهر قم و با حضور اساتید برتر حوزه و دانشگاه برگزار می شود.

مسئول بسیج دانشجویی کازرون در افتتاحیه اردوی جهادی:
محرومان و پابرهنگان صاحبان اصلی انقلاب هستند/کمک به محرومان وظیفه مسئولان نظام است
آیین افتتاحیه فعالیت محرومیت‌زدایی گروه جهادی شهید علی‌اکبر پیرویان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با حضور اهالی روستای ملااره از توابع بخش جره و بالاده در مسجد این روستا برگزار شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در افتتاحیه طرح ولایت استانی :
خود را برای مسئولیت های آینده آماده کنید/ بسیجی باید متخصص و اهل قلم باشد
طرح ولایت دانشجویان بسیجی استان فارس از 17 تیرماه به مدت یک هفته در شهر قم و با حضور اساتید برتر حوزه و دانشگاه برگزار می شود.
قرمزی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قائمیه کازرون:
حلّ مشکلات در گرو مدیریتهای شجاعانه و جهادی است / «اینستکس» شانه خالی کردن اروپا از تعهدات برجامی است
فعال بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: با پذیرش اینستکس فشار افکار عمومی از روی اروپایی ها برداشته می شود.
در حرکتی نمادین؛
دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد کازرون در اربعین امام‌جمعه کازرون ۵۲ کیلومتر دوید+ تصاویر
دانشجوی دونده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون به مناسبت اربعین امام جمعه شهید کازرون مسافت ۵۲ کیلومتری را در گرمای ۴۵ درجه با شعار «شهید لیله القدر؛ راهت ادامه دارد» با گام‌های بلند و استوار دوید.
غضنفری در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه کازرون:
شورای سیاست گذاری با دقت و وسواس، امام جمعه کازرون را معرفی نماید/ اینستکس فقط در ارتباط با تجارت دارو و غذا است که از اول هم تحریم نبودند/ انتقاد از عدم توجه دولت و مجلس به دانشگاه پیام نور
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون گفت: ما از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه می خواهیم با دقت، وسواس و در نظر گرفتن شرایط شهرستان شخصی در طراز شهید خرسند که در ایفای نقش پدری مانند ایشان دلسوز و دغدغه مند باشد را به امامت جمعه شهرستان منصوب کنند.
به مناسبت روز دختر؛
۲۰۰ شاخه گل به دختران در بازار امام خمینی لارستان تقدیم شد/تصاویر
به همت بسیج دانشجویی لارستان ۲۰۰ شاخه گل در میان دختران توزیع شد.
به همت بسیج دانشجویی؛
دانشجویان بسیجی، سخنرانان پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته کازرون ، قائمیه و بالاده خواهند بود
سه نفر از دانشجویان بسیجی، سخنرانان پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته کازرون ، قائمیه و بالاده خواهند بود.
طی آیینی؛
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کازرون معرفی شد/ نقش آفرینی تخصصی در حل چالش های دانشگاه فرهنگیان و مسائل کلان آموزش و پرورش، مأموریت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان
در مراسمی با حضور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان این شهرستان معرفی شد.
به مناسبت روز بسیج اساتید؛
نشست «نقش اساتید در تحقق مفاد بیانیه گام دوم انقلاب» در دانشگاه آزاد کازرون برگزار شد/تصاویر
به همت بسیج دانشجویی کازرون و به مناسبت روز بسیج اساتید، نشستی با حضور اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان کازرون در این شهرستان برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار