تمدن غرب همان علم منهای ایمان است اما تمدن اسلامی تمدن علم آمیخته با ایمان است/خودباختگی،فرسودگی،پشیمانی و... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سربلندی ایران در گرو مبارزه با آمریکاست و پشیمانی، خود باختگی، فرسودگی و ... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است و تمدن غرب همان ایمان منهای علم است اما تمدن اسلامی، تمدن علم آمیخته با ایمان است.

به مناسبت روز شورای نگهبان قانون اساسی
جلسه خصوصی پرسش و پاسخ با رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستان کازرون برگزار می شود
به مناسبت روز شورای نگهبان قانون اساسی، جلسه خصوصی پرسش و پاسخ با رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستان کازرون با حضور دانشجویان بسیجی برگزار می شود.
گزارش تصویری
خدمت رسانی دانشجویان بسیجی اقلید در روستای کافتر
بیش از 40 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های اقلید در قالب اردوی جهادی با حضور ده روزه خود در روستای کافتر اقلید به خدمت رسانی به مردم محروم و محرومیت زدایی پرداختند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید خبر داد:
آغاز خدمت رسانی دانشجویان بسیجی اقلید به مناطق محروم شهرستان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید بیان داشت: دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان اقلید به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و در راستای محرومیت زدایی فعالیت های جهادی خود را آغاز کردند.
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:
آغاز اعزام دانشجویان بسیجی فارس به مناطق عملیاتی غرب کشور از 14 مردادماه سال جاری
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس گفت: اعزام دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس به اردوی راهیان نور غرب کشور از تاریخ 14 مردادماه 97 آغاز و تا 15 شهریورماه 97 ادامه دارد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون؛
در اردوهای جهادی می‌توان به تربیت نیروی در طراز انقلاب اسلامی دست یافت/کسی که لذت خدمت و کار را بچشد از کار خسته نمی شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون گفت: کسی که لذت خدمت و کار را بچشد از کار خسته نمی شود، اردوی جهادی یکی از تجربه های شیرین و ماندگار در تمام طول زندگی یک فرد می‌تواند باشد.
گزارش تصویری؛
برگزاری"میز خدمت" با حضور مسئولان شهرستان کازرون در مناطق محروم بالاده
رنامه میز خدمت با حضور مسئولان شهرستان در تل‌ابیض و جدول‌ترکی بالاده برگزار شد.
به همت بسیج دانشجویی شهرستان نی‌ریز؛
همایش تحلیل و بررسی پیام تاریخی امام به مناسبت پذیرش قطعنامه 598 در نی‌ریز برگزار می شود
به همت بسیج دانشجویی شهرستان نی‌ریز همایشی با موضوع تحلیل و بررسی پیام تاریخی حضرت امام به مناسبت پذیرش قطعنامه 598 در سالن اداره تبلیغات اسلامی نی‌ریز برگزار می‌شود.
به همت گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان بسیج دانشجویی کازرون؛
"میز خدمت" با حضور مسئولان شهرستان کازرون در مناطق محروم بالاده برگزار شد
با دعوت گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان بسیج دانشجویی شهرستان کازرون، تنی چند از مدیران و مسئولین شهرستان کازرون و بخش بالاده این شهرستان به صورت مستقیم مسائل و مشکلات مردم را مورد بررسی قرار دادند.
با هدف انتقال تجربیات و تقویت اردوهای جهادی؛
نشست یک روزه کارگروه جهادی خواهران ناحیه بسیج دانشجویی فارس برگزار شد
نشست یک روزه کارگروه جهادی خواهران ناحیه بسیج دانشجویی فارس با هدف توانمندسازی نیروهای جهادی خواهر استان و نقش آفرینی آنها برای کاهش آسیب های زنان و خانواده و همچنین انتقال تجربیات و تقویت اردوهای جهادی برگزار شد.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
آخرین اخبار