آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس به همت بسیج دانشجویی و با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون امنیتی استاندار و جمعی از مدیران ادارات کل استان در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.

با حضور مسئولین استانی؛
آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد
آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس به همت بسیج دانشجویی و با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون امنیتی استاندار و جمعی از مدیران ادارات کل استان در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.
رضاییان خبر داد؛
برگزاری اردوی جهادی گروه «شهید حامد رجایی» بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در منطقه ایرندگان با شعار «ما میتوانیم»
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: عرصه های فعالیت این اردو شامل فرهنگی،آموزشی،پزشکی و عمرانی است.
به مناسب فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز امام خمینی(ره)؛
نمایشگاه عکس و کتاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور راسک برپا شد
به مناسب فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز امام خمینی(ره)، نمایشگاه عکس و کتاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور راسک برپا شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چابهار:
FATF می‌تواند یکی از دروازه های نفوذ برای ضربه زدن به امنیت و اقتصاد کشور باشد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چابهار در نامه ای به نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی نوشت: FATF می‌تواند یکی از دروازه های نفوذ برای ضربه زدن به امنیت و اقتصاد کشور باشد.
در خصوص لایحه FATF صورت گرفت؛
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ایرانشهر به نماینده ایرانشهر در مجلس
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ایرانشهر طی نامه‌ای از نماینده ایرانشهر خواست تا در خصوص FATF اعلام موضع کند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل خبر داد؛
برپایی اردوی تابستانه گروه جهادی «یاوران مهدی(عج)» در روستای قرقری
نبوی با بیان اینکه اردوی تابستانه گروه جهادی «یاوران مهدی(عج» در روستای قرقری برگزار می‌شود گفت: عرصه فعالیت جهادگران در این اردو، آموزشی، اجتماعی، اشتغال‌زایی، دامپزشکی، عمرانی، فرهنگی، مطالبه‌گری و ورزشی خواهد بود.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی چابهار؛
بسته‌های افطاری ساده میان مردم حاشیه‌نشین شهرستان چابهار توزیع شد/تصویر
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی چابهار و به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع)، بسته‌های افطاری میان مردم حاشیه‌نشین شهرستان چابهار توزیع شد.
اینجا راهیان نور بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان؛
روایتی چندرسانه‌ای از حکایت دلدادگی دوهزار دانشجوی شیعه و سنی در 17 یادمان دفاع مقدس
دوهزار دل قدم به قدم آمدند و سختی دو هزار کیلومتر مسافت را که باید با اتوبوس طی شود به جان خریدند؛ از جای جای خطه شهیدپرور سیستان و بلوچستان تا برگ برگ دفتر مکتب خمینی را ورق زنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
جریان مشکوک توهین به قوم غیور بلوچ، طرح‌ریزی یک شکاف و تفرقه بود/ برخورد قاطع انقلاب با هتاک اخیر حامل پیام حفظ اصل اساسی وحدت است
حجت الاسلام گلشاهی با اشاره به هتاکی اخیر یک استاد دانشگاه به مقدسات اهل سنت اظهار داشت: جریان مشکوک توهین به قوم غیور بلوچ، طرح ریزی یک شکاف و تفرقه بود؛ حمایت و موج‌سواری شبکه‌های معاند، نشان از سناریوی جدید علیه وفاق ملی بود که تنها با صبر و تعقل‌مداری مردم به تجربه‌ای ارزشمند تبدیل شد.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
یادداشت
آخرین اخبار