مسئول جدید بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان معرفی شد مراسم تودیع و معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

عمرانی در توئیتی؛
تصمیم و تقسیم منطقی استان
دبیر قرارگاه احمدی روشن استان سیستان و بلوچستان در توئیتی نسبت به بحث‌های صورت گرفته در مجلس در خصوص تقسیم استان سیستان و بلوچستان واکنش نشان داد.
مقصودلو در توئیتی؛
آستان قدس در طرح آبرسانی ۴۶ هزار هکتاری سیستان هوشمندانه عمل کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در توئیتی نسبت به حمایت از طرح آبرسانی۴۶ هزار هکتاری واکنش نشان داد.
مسئول هیئت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:
هیئت مجازی و امتداد برنامه های مذهبی
سید محمد صدرا حسینی، مسئول هیئت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل: بعد از شیوع ویروس کرونا، مراسم هیئت هفتگی تعطیل نشده و به صورت مجازی این مراسم معنوی برگزار می گردید.
جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان؛
اساس انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی بود
جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: جریانی که امام خمینی(ره) شروع کردند، هم چنان درحال پیشرفت و حرکت رو به جلو هست که خروجی آن پیدایش نسل جدیدی از انقلابیون مبارز است که پایه های تمدن غرب و شرق را هدف قرار می دهد و خط بطلانی بر استعمارگران غربی و شرقی می کشد.
به همت کانون جهادی عمار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛
برگزاری رزمایشی از جنس عشق، ایمان و ایثار
معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از اجرای طرح ملی رزمایش همدلی توسط گروه جهادی عمار بسیج دانشجویی خبر داد.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان‌ و ‌بلوچستان:
عدم شفافیت زمینه‌ساز بروز فساد است
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان‌و‌بلوچستان: مجلس به واسطه شفافیت و عدالت باید طلایه‌دار مبارزه با فساد باشد؛ اما هیچ شفافیتی در اموال و آرای نمایندگان وجود ندارد.
در نامه‌ای به دادستان سیستان و بلوچستان؛
شفافیت در پرونده های حاشیه ساز
بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در نامه‌ای به دادستان استان سیستان و بلوچستان خواستار شفاف سازی در پرونده‌های حاشیه‌ساز این استان مانند اتهامات شهردار سابق زابل شدند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:
همدلی حلقه مفقود شده سیستان
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل: بعد از حدود ۳ ماه از برگزاری انتخابات مجلس، نمایندگان منتخب مردم سیستان بابت پیگیری و حل مشکلات منطقه تعامل مناسبی با یکدیگر ندارند.
به مناسبت روز قدس؛
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس اعلام کرد، صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و بخصوص مردم ایران همواره حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ادامه داده و تا نابودی این غده سرطانی از پای نخواهند نشست.
به مناسبت روز قدس؛
بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان راسک و سرباز
بسیج دانشجویی شهرستان راسک و سرباز با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس به کشورهای عربی و مسلمان همدست با رژیم صهیونیستی هشدار داد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار