آقای روحانی! با آدرسِ غلطِ گم شدن ارز، از زیر بار افتضاحی که در تخصیص ارز به بار آوردید فرار نکنید / پاسخگوی ۳ هزار میلیارد تومان ارزان فروشی در مراکز تولیدی کشور باشید بسیج دانشجویی ۳۴ دانشگاه کشور با اشاره به سخنرانی‌های حاشیه ساز رئیس جمهور، خواستار پاسخگویی او در خصوص مطالبات اقتصادی مردم و مقابله با فساد شدند.

انتقاد از طرح خرید خدمات آموزشی/ طرحی که آموزش و پرورش را به بنگاه اقتصادی تبدیل می‌کند
مسؤول بسیج دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در طرح خرید خدمات آموزشی به جایگاه معلمی و کیفیت آموزش توجهی نشده است، گفت: این طرح زمینه‌ساز بروز اختلاف طبقاتی در امر آموزش و مغایر با عدالت آموزشی است و آموزش و پرورش را تبدیل به یک بنگاه اقتصادی می‌کند.
واکنش ۲۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ:
خصوصی‌سازی غیرصحیح بازیچه دست غارتگران بیت‌المال شده است
۲۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ خطاب به درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: خصوصی‌سازی در کشور ما نه تنها راهی برای افزایش کارایی اقتصاد نبوده؛ بلکه زمینه را برای جولان رانت‌بازان فراهم کرده است.
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بم صورت گرفت بم:
برگزاری همایش استکبار ستیزی و افول آمریکا در قالب کرسی پرسش و پاسخ
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بم، همایش استکبار ستیزی و افول آمریکا در قالب کرسی پرسش و پاسخ در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد بم برگزار گردید.
حسن عباسی در همایش بررسی پرونده نفوذ:
مقام حکومتی، حق توهین به ملت را ندارد/ پشتیبان قوه قضائیه در برخورد با اژدهای هفت سر فساد هستیم/ مجلس و دولت انقلابی تشکیل خواهیم داد
رئیس اندیشکده ی یقین با بیان اینکه دولت تنها550 روز فرصت خدمت به مردم دارد، گفت: رئیس جمهور به جای عصبانی شدن در برابر مطالبات مردم، از کارنامه شش سال عملکرد خود در برابر مردم دفاع کند.
درخواست دانشجویان بسیجی از دستگاه قضا/ مانع پایمال شدن پالایشگاه کرمانشاه شوید
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در راستای انجام اقدامی جدی برای رسیدگی به فساد صورت گرفته در خصوصی‌سازی پالایشگاه کرمانشاه، نامه‌ای به رئیس کل دادگستری استان ارسال کرد.
شورای تبیین مواضع تهران:
وزارت اطلاعات آن طور که باید با فساد مبارزه نکرده / قوای سه‌گانه با نظارت و بستن گلوگاه‌های فساد امید را در دل مردم زنده نگه دارند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در بیانیه‌ای ضمن حمایت قاطع از اقدامات قوه قضائیه در برخورد با فساد اعلام کرد: قوای سه‌گانه با نظارت و بستن گلوگاه‌های فساد امید را در دل مردم زنده نگه دارند.
نشست‌های انتخاباتی بسیج دانشجویی از هفته آینده آغاز می‌شود
معاون سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما از برگزاری اولین نشست انتخاباتی این دانشگاه در هفته آینده خبر داد.
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی به رئیس قوه قضائیه:
اسناد کمک به واحدهای صنعتی را منتشر کنید
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در نامه ای به حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضاییه خواستار انتشار اسناد کمک به واحد های صنعتی شد.
پس از اعلام انحراف 75درصدی بودجه شهرداری سمنان
واکنش دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به انحراف بودجه شهرداری سمنان
پس از اعلام انحراف 75درصدی بودجه شهرداری سمنان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان با انتشار توییتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
جهت حضور در استان خوزستان برای بررسی مشکلات معیشتی کارگران و خصوصی سازی های انجام شده
دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی‌ اهواز از رئیس قوه قضاییه
اخبار بیشتر

آخرین اخبار