مسئله‌محوری و نقش‌آفرینی محتوای اصلی دوره میعاد2 بسیج دانشجویی است معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: در دوره‌های میعاد2 از لحاظ محتوایی هم بحث مسئله محوری و هم نقش آفرینی در انتخابات مطرح است.

دانشگاه پیام نور سیرجان؛
۵ میلیون دلار هدیه به قاتل ترامپ دلقک
احمد افروز رئیس دانشگاه پیام‌نور شهرستان سیرجان گفت: در راستای خونخواهی از خون سردار دلها سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی حاضر هستیم مبلغ ۵ میلیون دلار به کسی که ترامپ لعنت الله علیه را بکشد جایزه دهیم.
دکتر حبیب زاده در نشست تبیینی مسائل سیاسی روز:
بسیج دانشجویی باید مکمل عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی باشد
معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین در نشست تبیینی مسائل سیاسی روز، گفت: بسیج دانشجویی باید مکمل عملیات حاج قاسم سلیمانی در عرصه های داخلی و جنگ شناختی و تبلیغاتی باشد؛ و در مورد سناریو فروپاشی که آمریکا برای ایران در نظر گرفته است، آگاهی و هوشیاری کامل داشته باشد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد خواستار شد؛
نظام اداری و نهادهای حاکمیتی از فساد پاک‌سازی شود
شورای تبیین مـواضع بسیج دانشجویی استان یزد در نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی مشکلات و مسائل مهم استان یزد را تشریح کرد.
گروهی از دانشجویان و تشکلهای دانشجویی در نامه ای به شورای نگهبان استان سمنان:
این روزها به بهانه عدم احراز صلاحیت برخی از افراد حملات برای تضعیف جایگاه قانونی شورای نگهبان آغاز شده و افرادی که به این جریان ها دامن میزنند در زمین دشمن بازی میکنند
این روزها نیز مانند دیگر مواقع حساسِ انقلاب اسلامی ایران، به بهانه عدم احراز صلاحیت برخی از افراد، سیل حملات برای تضعیف تصمیم گیری و جایگاه قانونی شورای نگهبان آغاز شده که برهمگان مبرهن است افرادی که به این گونه جریان ها دامن میزنند خواسته یا ناخواسته در زمین دشمنان انقلاب بازی میکنند
رسانه باید قدرت نقد به دولت داشته باشد
مگرنه این است که رسانه باید مستقل از دولت به نقد عملکرد آن بپردازد؟ آیارسانه ملی تحت تاثیر هجمه برخی افراد قرارگرفته و قدرت تصمیم گیری مستقل ندارد؟
انتصاب دبیر قرارگاه شهید مدرس بسیج دانشجویی
علیرضا شریفی دبیر قرارگاه شهید مدرس بسیج دانشجویی استان فارس شد
علیرضا شریفی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز دبیر قرارگاه انتخاباتی شهید مدرس بسیج دانشجویی استان فارس شد.
کدام مسؤولین دانشگاه کردستان از تجمعات دانشجویان حمایت کردند؟!
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان با بیان اینکه برخی مسؤولان دانشگاه کردستان از تجمعات چند روز پیش تعدادی از دانشجویان این دانشگاه به صورت غیرمستقیم حمایت کرده اند در بیانیه ای آورده است؛ سرانجام فاسقان جز خواری و ذلت نخواهد بود.
تجمع دانشجویان انقلابی دانشگاه رازی در محکومیت هنجارشکنی‌های اخیر
کرمانشاه- دانشجویان انقلابی دانشگاه رازی کرمانشاه در محکومیت هنجارشکنی‌ها و هتک‌ حرمت‌های اخیر عده‌ای دانشجونما در این دانشگاه تجمع کردند.
تشکیل قرارگاه دانشجویی قدس با هدف اخراج آمریکا از منطقه
همزمان با روز غزه و با حضور مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، قرارگاه دانشجویی قدس با هدف اخراج آمریکا از منطقه اعلام موجودیت کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار