آقای روحانی! رویکرد خود را در مدت باقیمانده مسئولیت اصلاح کنید/ جنبش دانشجویی در این مسیر همیار شما خواهد بود بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور خواستار اصلاح عملکرد قوه مجریه در مدت زمان باقیمانده مسئولیت شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با حضور مسول بررسی و پیگیری ناحیه دانشجویی با نماینده ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (ع) دیدار کردند
در این دیدار با تاکید بر اهمیت جایگاه و نقش بسیج دانشجویی به بررسی عملکرد و برنامه های بسیج دانشجویی استان، راهکارهای افزایش حضور و افزایش نقش آفرینی دانشجویان در عرصه های مختلف انقلاب بحث و بررسی شد
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی کازرون به رئیس شورای سیاست گزاری ائمه جمعه:
مردم نگران انتخاب امام جمعه هستند/ در انتخاب امام جمعه تعلل نکنید
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون با صدور نامه ای سرگشاده به رئیس شورای سیاست گزاری ائمه جمه کشور، خواستار کنارگذاشتن تعلل و معرفی فردی انقلابی، دارای فهم دینی، سیاسی و داشتن روحیه مردمی به عنوان امام جمعه کازرون شد.
مهرزاد فریدی:
عدم شفافیت آرای نمایندگان موجب فساد، تبعیض و سیاسی‌بازی می‌شود
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در حاشیه دوره مهارتی تشکیلاتی شهید حججی گفت: فساد، تبعیض ، سیاسی بازی و سوء استفاده؛ محصول عدم شفافیت و عدم دسترسی آزاد مردم به اطلاعات، تصمیمات و عملکرد نمایندگان در خانه ملت است.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:
امام خمینی(ره) با هیچ رهبر سیاسی قابل مقایسه نیست/ دفاع از آرمان های انقلاب و امام (ره) یکی از وظایف دانشجویان خط امام است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان به نقل از مقام معظم رهبری گفت: امام خمینی (ره) با هیچ رهبر سیاسی در دنیا قابل مقایسه نیست.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در افتتاحیه یازدهمین دوره خط امام استانی مطرح کرد:
چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟ /بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی همواره داغ می‌شود
مهدوی بابیان اینکه متأسفانه بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی همواره داغ می‌شود گفت: آن‌هایی با یک داستان دروغین آبی، این‌همه توئیت و پست گذاشتند و نطق کردند،اولاً چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟
درخواست بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ برای پیگیری وضعیت مسلمانان کشمیر
جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های تهران بزرگ در نامه‌های جداگانه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما و وزیر خارجه خواستار رساندن صدای مظلومیت مسلمانان کشمیر به مردم و همچنین پیگیری وضعیت آنها شد.
دانشجویان شیرازی نگرانی خود را نسبت به وضعیت مسلمانان کشمیر اعلام کردند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: دانشجویان این دانشگاه نگرانی خود را در مورد مسلمانان کشمیر به صورت نمادین با روشن کردن شمع در مقابل ساختمان نمایندگی وزارت امور خارجه در فارس اعلام کردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور جهرم بیان کرد
سکوت کنندگان کشمیر همدستان یزید زمان هستند/ قوه قضائیه امید را به مردم بازگرداند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور جهرم در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه جهرم به مسائل کشمیر و قوه ی قضائیه پرداخت.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ایلام:
ضرورت برخورد قاطع با شایعه پراکنان/ ستون های پنجم دشمن را محاکمه قضایی کنید
شربی نیازی گفت: نباید به راحتی از آنچه که برخی نمایندگان به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به قضیه دختر آبی انجام دادند، بگذرند بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.
آقای علی عسگری! نسبت به ابهامات مطرح‌شده در خصوص سازوکار مدیریت صدا و سیما پاسخگو باشید
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما خواستار پاسخگویی وی نسبت به ابهامات مطرح‌ شده در خصوص سازوکار مدیریت صدا و سیما شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار