شریفی: آرایش جنگی دولتمردان متناسب با جنگ اقتصادی نیست / ضرورت تفکیک ریاست ۲ شورای عالی کشور از ریاست جمهوری نماینده بسیج دانشجویی گفت: در شرایط جنگ اقتصادی، تبیین و به کارگیری نظریه مقاومت در حوزه اقتصاد ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است، اما امروز و در این جنگ، آرایش جنگی متناسب از دولت مردان دیده نمی‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید:
رزمندگان ما خرمشهر را با مقاومت و بدون مذاکره پس گرفتند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید گفت: معنویت در روحیه رزمندگان تاثیر بسزایی داشت به نحوی که بیشترین و بالاترین برتری ما بر دشمن از همین معنویت سرچشمه می‌گرفت.
نماینده بسیج دانشجویی در دیدار تشکل های دانشجویی با امام جمعه کازرون:
در گام دوم انقلاب به «حسن باقری ها» نیازداریم/ آیا میانگین سنّ افراد مشغول در دفتر امام جمعه حاکی از جوان گرایی است؟/ اهدای نمادین کتاب «قرارگاه فرهنگی» به امام جمعه
نماینده بسیج دانشجویی در نشست صمیمانه تشکل‌های دانشجویی دانشگاههای کازرون با امام جمعه این شهر به صورت نمادین کتاب «قرارگاه فرهنگی» که شرح کاملی از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص « پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» است را به وی تقدیم کرد.
رهبرانقلاب خطاب به دانشجویان:
زمینه روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی را فراهم کنید تا غصه‌ها تمام شود / خودجوش و خودکار باشید / تشکل‌های دانشجویی در دو سال اخیر کار‌های خوبی کردند
جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکلهای دانشجویی با رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله دیدار کردند.
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:
دانشجویان ایرانی و افغانستانی مانند برادر و دوست در کنار یک دیگر خواهند بود
علیرضا کیخا یاد آور شد: اظهار نظرهای غیر مسئولانه با توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی هیچ خللی در برادری بین ملت های مسلمان ایجاد نخواهد کرد.
در دیدار رمضانی با رهبر انقلاب:
شریفی: آرایش جنگی دولتمردان متناسب با جنگ اقتصادی نیست / ضرورت تفکیک ریاست ۲ شورای عالی کشور از ریاست جمهوری
نماینده بسیج دانشجویی گفت: در شرایط جنگ اقتصادی، تبیین و به کارگیری نظریه مقاومت در حوزه اقتصاد ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است، اما امروز و در این جنگ، آرایش جنگی متناسب از دولت مردان دیده نمی‌شود.
در نامه‌ای به مسئولان استان قزوین؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین خواستار رسیدگی به عدم افزایش حقوق دانشجو معلمان شد
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین طی نامه‌ای به مسئولان استان قزوین، خواستار رسیدگی به عدم افزایش حقوق دانشجو معلمان شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس:
بسیج باید به یک تشکل عملی و اجتماعی و یک کنشگر اجتماعی تبدیل شود/هرکس در حوزه سلامت باید بداند که در کدام بخش فعالیت کند
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: بسیج باید به یک تشکل عملی و اجتماعی و یک کنشگر اجتماعی تبدیل شود. کنشگر اجتماعی ای که از دریچه نیازهای مردم به مسائل نگاه کند و آن دسته از نیازهایی که منطبق بر نیازهای اساسی انقلاب است را دنبال و برای حل آنها تلاش کند.
در نشست خبری بسیج دانشجویی دانشگاه سهند مطرح شد؛
پاسخ متکبرانه رئیس سازمان خصوصی سازی به مطالبه دانشجویی/فرخزاد توانایی اداره ماشین سازی را نداشت
تیم مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه سهند پس از ماهها مطالعه و تلاش درباره مساله واگذاری و مشکلات مجموعه صنعتی ماشین سازی تبریز طی نشست خبری به تشریح اقدامات خود در این زمینه پرداختند.
کوروش میرزایی نماینده جامعه علمی و دانشگاهی استان فارس در دیدار با آیت الله دژکام مطرح کرد:
طرح آمایش استان فارس باید مبتنی بر بوم استان باشد/رویکرد بسیج دانشجویی در مباحث علمی "مسئله محور" است
نماینده جامعه علمی و دانشگاهی استان فارس گفت: فاصله ای که صنایع استان فارس از دانشگاه ها دارند، با دامن زدن وضعیت اقتصادی در حال بیشتر شدن هست... ارتباط صنایع استان با دانشگاه صنعتی شیراز به عنوان یکی از دانشگاه های مادر صنعتی در جنوب کشور که اکثر جمعیت آن را تحصیلات تکمیلی تشکیل می دهد کجاست؟
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل
استقامت تنها راه پیروزی در برابر این جنگ های ترکیبی است
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل از راهیان نور به عنوان تاکتیکی کلیدی برای ایجاد روح استقامت نام برد و گفت: همه باید تلاش کنیم از این فناوری جهت اعتلای خود و کشور بهره ببریم.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار