قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان: مسئولان اصفهان مراقب توزیع اقلام بهداشتی تقلبی در سطح استان باشند قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای به مسئولان این استان هشدار داد که مراقب توزیع اقلام بهداشتی تقلبی در بسته بندی های عادی باشند که موجب تشدید بحران نشود.

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان تشریح کرد؛ وضعیت فعالیت رستوران ها و غذاخوری های استان اصفهان
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان طی بیانیه ای به بررسی و تشریح وضعیت رستوران های استان های اصفهان در جهت پیشگری از شیوع کرونا پرداخت.
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان: مسئولان اصفهان مراقب توزیع اقلام بهداشتی تقلبی در سطح استان باشند
قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای به مسئولان این استان هشدار داد که مراقب توزیع اقلام بهداشتی تقلبی در بسته بندی های عادی باشند که موجب تشدید بحران نشود.
تقدیر مسئولان و بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از جهادگران عرصه سلامت
اداره فرهنگی دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با حضور در جمع جهادگران عرصه سلامت با اهدای شاخه گل و کتاب از زحمات این عزیزان تجلیل کرد.
اهدای شاخه گل مسئولان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان به جهادگران عرصه سلامت
مسئولان و بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با حضور در جمع جهادگران عرصه سلامت با اهدای شاخه گل و کتاب از زحمات این عزیزان تجلیل کردند و همدلی و همیاری با مدافعان سلامت در قاب تصاویر ماندگار شد.
بیانیه شماره 12 قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان طی بیانیه ای به تشریح آخرین وضعیت توزیع اقلام بهداشتی مقابله با کرونا پرداخت.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان: توزیع محدود اقلام بهداشتی در برخی شهرستان ها/ قیمت بالای فروشگاه ها
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه شماره 11 خود وضعیت ارائه محصولات بهداشتی مبارزه با کرونا در استان اصفهان در روزهای اخیر را ارائه کرد.
تولید و بسته بندی بیش از هزار لیتر مواد ضد عفونی توسط بسیج دانشجویی شهرضا
دانشجویان خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرضا بیش از هزار لیتر مواد ضد عفونی را تولید و در نقاط کم برخوردار شهر توزیع کردند.
بسیج دانشگاه های استان اصفهان خطاب به دکتر ظریف: مراقب باشید سهل انگاری شما به سلامت کشور لطمه نزند/هیچ نیازی به پزشکان خارجی برای درمان نداریم
بسیج دانشگاه های استان اصفهان طی نامه ای به وزیر امور خارجه با اذعان به عدم نیاز کشور به پزشکان فرانسوی برای درمان بیماران کرونایی و توجه دادن به هشدار رهبر انقلاب در احتمال نفوذ دشمن به بهانه کمک های پزشکی، بیان داشت: مراقب باشید سهل انگاری شما به سلامت کشور لطمه نزند.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان: اقلام بهداشتی در برخی شهرستان ها وجود ندارد/ عدم نظارت مؤثر بر داروخانه ها
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان با اشاره به رونق تولید اقلام پیشگیری از کرونا در اصفهان، نسبت به عدم توزیع عادلانه،کنترل قیمت ها و نبود اقلام بهداشتی در برخی شهرستان ها هشدار داد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار