بیانیه تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین اشغالی تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.

بیانیه تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین اشغالی
تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.
مادر دانشجوی شهید «سردار فرزاد بهزاد بخت قمیصی» به فرزند شهیدش پیوست
مادر دانشجوی شهید سردار «فرزاد بهزاد بخت قمیصی» بعد از تحمل سالها رنج دوری از فرزندش همزمان با اعیاد شعبانیه میلاد امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع و به فرزند شهیدش ملحق شد.
تقدیر دانشجویان بسیجی اردبیل از پرسنل مرکز کرونای استان+عکس
جمعی از دانشجویان بسیجی اردبیل با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل از زحمات شبانه روزی پزشکان و پرستاران در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان؛
مسلمانان هند، علمداران حق طلبی اند/ باطل،درخت بی ریشه ای است که از اثبات و قرار محروم است
حجت الاسلام حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ضمن محکوم کردن کشتار مسلمانان مظلوم هند به دست عوامل استکبار گفت:یکی از آرزوهای دیرینه بشر برچیده شدن بساط ظلم و ستم گری و حکم فرمایی صلح و آرامش و عدالت جهانی است که انشاءالله بزودی با ظهور منجی عالم بشریت محقق خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل کرونا گرفت
قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به قرنطینه خانگی رفت.
یادداشت روز؛
مهارتهای روان شناختی مقابله با بحران ویروس کرونا
بحران کرونا که با سلامتی و حیات مردم ارتباط پیدا کرده است با تبعات روانشناختی متعددی چون اضطراب و استرس، عصبانیت و خشم، ناامیدی و درماندگی، وسواس و افسردگی و نشانه های جسمانی همراه است، عواملی که علاوه بر آسیب روانی،تضعیف سیستم دفاعی بدن و مقاومت انسان در برابر این ویروس را موجب می شود.
همزمان با روز بزرگداشت شهدا انجام گرفت؛
انتشار وصایای شهدا در فضای مجازی تا نامگذاری میادین دانشگاه به نام شهدا در اردبیل
22 اسفندماه در تقویم کشورمان روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است تا بهانه‌ای برای مرور ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های این رشید مردان عرضه مقاومت شود.
واکنش جنبش دانشجویی استان‌های آذری نشین کشور در محکومیت بازداشت رئیس حزب اسلام آذربایجان
جنبش دانشجویی استان های آذری نشین ایران با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت بازداشت سرپرست حزب اسلام جمهوری آذربایجان اعلام داشت:ترویج محبت،ولایت و اندیشه اهل بیت در جمهوری آذربایجان تثبیت کننده همبستگی و برادری دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان است.
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:
مسابقه مقاله نویسی کرونا ویروس در اردبیل برگزار می شود
مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقه با هدف انعکاس نقش آفرینی دانشجویان در بحران های اجتماعی برگزار می شود.
با ارسال نامه‌ای سرگشاده به مسئولان اجرایی استان انجام گرفت؛
اعلام آمادگی گروه‌های جهادی دانشجویی اردبیل جهت توزیع بسته‌های بهداشتی در حاشیه شهر
قرارگاه احمدی روشن اردبیل با ارسال نامه‌ای سرگشاده به مسئولان اجرایی استان از اعلام آمادگی گروه‌های جهادی دانشجویی در توزیع بسته های بهداشتی در مناطق حاشیه شهرهای استان اردبیل خبرداد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار