پیگیر دیدار دانشجویان با رهبری هستم/ طرح ولایت؛ فرصتی برای بازسازی فکری، اخلاقی و معرفتی دانشجویان رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها: مومن واقعی را فردی فرصت طلب دانست که شرایط و فرصت‌ها را سنجیده و از شرایط موجود به بهترین نحو استفاده می‌کند و بن بست‌ها او را از حرکت باز نمی‌دارند.

گزارش تصویری؛
اعزام بیش از 35 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان ایلام به دور دوم طرح ولایت در حرم رضوی
بیش از 35 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان ایلام به دو ردوم طرح ولایت در حرم رضوی اعزام شدند.
اعزام دانشجویان اردبیل به طرح ولایت کشوری+تصاویر
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل از اعزام 60 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان اردبیل به مشد مقدس خبرداد و گفت: این دانشجویان جهت شرکت در بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری به مشهد مقدس اعزام شدند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
برای طی کردن خط امام خمینی(ره) ابتدا باید امام خمینی(ره) را شناخت
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در مراسم اختتامیه دوره خط امام (ره) گفت: خط و راه امام خمینی(ره) دارای لوازمی است که باید ابتدا آن ها را شناخت.
مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری:
اگر کسی بدون بصیرت و آگاهی دست به کاری بزند ممکن است این عدم آگاهی باعث شود از هدف دور شود
وحید شورابی خبر داد
تمدید ثبت‌نام طرح ولایت دانشجویی تا ۱۰ خرداد/ معادل‌سازی ۴ واحد از دروس معارف برای شرکت‌کنندگان
دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از معادل سازی ۴ واحد از دروس معارف برای شرکت‌کنندگان خبر داد.
مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:
دوره های طرح ولایت و خط امام(ره) موجب تربیت نیروی انقلاب اسلامی می شود
حجت الاسلام حیدرصفت یاد آور شد: هر ساله برنامه های خط امام دانشگاهی و استانی و طرح ولایت کشوری توسط سازمان بسیج دانشجویی ابلاغ و توسط معاونت ها در نواحی اجرا می شود.
برنامه های مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی در نمایشگاه قرآن
سید ابوالقاسم فضایلی، مسئول مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی، درباره اهم فعالیت‌های این مرکز در نمایشگاه امسال قرآن کریم گفت: پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۲۱:۳۰ نشستی با حضور فضه سادات حسینی، با موضوع چالش‌های فرهنگی قرآنی در ایران اسلامی برگزار می‌شود.
قابل توجه دانشجویان
اصلاحیه جدید ثبت نام طرح ولایت کشوری ویژه تمامی دانشجویان
طبق اعلام حجت الاسلام زینلی مسئول تعلیم و تربیت استان کرمان آزمون اینترنتی طرح ولایت کشوری تنها تست هوش می باشد و مهلت ثبت نام تا اول خرداد تمدید شد.
مسئول تربیت و آموزش ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: پیش‌بینی شده ۴۰۰ دانشجوی بسیجی از دانشگاه‌های سراسر استان اصفهان در این طرح شرکت کنند
مهدی یادگاری، مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی، در اصفهان با اشاره به راه اندازی قرارگاه خط امام، گفت: حدود یک ماه است که این قرارگاه جهت برنامه ریزی طرح خط امام در سطح استانی تشکیل شده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار