یادداشت
یادداشت/ رضا شیرالی؛

و این آغاز حرکتی است بی‌پایان...

یادداشت/ علی اصغر داودآبادی؛ کارشناس معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی

قمار سنگین

مسئله‌محوری و نقش‌آفرینی محتوای اصلی دوره میعاد2 بسیج دانشجویی است
معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: در دوره‌های میعاد2 از لحاظ محتوایی هم بحث مسئله محوری و هم نقش آفرینی در انتخابات مطرح است.
نشست‌های میعاد2 فرصتی برای نقش‌آفرینی تخصصی بسیج دانشجویی در انتخابات پیش‌رو است
مسئول دبیرخانه اعتلا سازمان بسیج دانشجویی گفت: نشست‌های میعاد2 فرصتی برای نقش‌آفرینی تخصصی اعضای بسیج دانشجویی در انتخابات پیش‌رو است که احصاء مسائل اولویت‌دار استان توسط جمع نخبگانی و مطالبه‌گری از نامزدهای انتخابات هسته اصلی آن را تشکیل می‌دهد.
بالایی: بسیج دانشجویی با احصای نظام مسائل استان بصورت تخصصی در حوزه های های مختلف و مطالبه آن از کاندیداهای مجلس اجازه جولاد دادن وعده دورغین را در ایام انتخابات نمی دهند.
جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور در همایش میعاد2 دانشجویان شمالغرب کشور: بسیج دانشجویی در دانشگاه ها بایستی از حاشیه فعالیت های دانشگاه به متن اتفاقات تبدیل شود.
ایمان ایرانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور شد
ایمان ایرانی به عنوان مسئول ستاد راهبری اختصاصی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور منصوب شد.
تجمع مقابل وزارت خارجه| مردم و دانشجویان: ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند
جمعی از دانشجویان، طلاب و مردم عصر امروز در اعتراض به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف درباره امکان مذاکره با آمریکا مقابل ساختمان وزارت خارجه تجمع کردند.
معرفی هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه جشنوار ققنوس تهران بزرگ
دبیر بخش فیلم کوتاه جشنواره ققنوس بسیج دانشجویی، اعضای هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه پنجمین دوره جشنواره هنری دانشجویی ققنوس را معرفی کرد.
درخواست بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد برای استیضاح ظریف
جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای به اظهارات وزیر خارجه در مصاحبه با نشریه آلمانی اشپیگل انتقاد کردند.
گویا ظریف پیام حضور میلیونی مردم در تشییع سردارسلیمانی را نگرفته است
معاون گفتمان‌سازی سازمان بسیج دانشجویی با انتقادات از اظهارات اخیر وزیرخارجه گفت: گویا آقای ظریف پیام حضور میلیونی مردم در تشییع سردار سلیمانی را نگرفته است.
« برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید
دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران گفت: « برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید.
برگزاری نشست «گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری‌های نوین»
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات نشست تخصصی « گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری‌های نوین» برگزار شد.
۳۰ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران:
آقای ظریف! حق ندارید از سرمایه «عزت ملی» برای مذاکره ذلیلانه هزینه کنید
۳۰ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای به ظریف: آقای ظریف اگر شما چیزی جز مذاکره ذلیلانه نمی‌دانید، تصمیم خودتان است که پس از این معادلات جدید منطقه در مسئولیت بمانید یا بروید، اما حق ندارید از سرمایه عزت ملی خرج کنید.
چند ابهام در بودجه ۹۹ آموزش‌ و پرورش از نگاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور خطاب به به ریاست مجلس و اعضای کمیسیون آموزش، پیرامون لایحه بودجه سال ۹۹ و بودجه آموزش و پرورش نامه‌ای صادر کرد.
اعتراض دانشجویان دانشگاه شیراز به وزیر امور خارجه:
ظریف بی کفایت، استعفا، استعفا
جمعی از دانشجویان دانشگاه های شیراز در پی اظهارات وزیر امور خارجه مبنی بر امکان مذاکره مجدد با آمریکا با تجمع روبروی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه فارس خواستار استیضاح او در مجلس شدند.
ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس برگزار میکند؛
دوره بصیرتی دانشجویی میعاد ٢
دوره بصیرتی دانشجویی میعاد 2 با حضور مسئولان و فعالین شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد به میزبانی فارس به مدت سه روز در شیراز آغاز شد.
نشست هم اندیشی گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد کنگان برگزار شد + عکس
نشست هم اندیشی گام دوم انقلاب توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگان برگزار شد.
به همت فعالین فضای مجازی بسیج دانشجویی استان گلستان
دومین شماره از ویژه نامه دانشجو پلاس منتشر شد
دانشجو پلاس ویژه نامه ای که به صورت ماهانه به همت جمعی از دانشجویان بسیجی استان گلستان منتشر می شود. در این شماره از شهادت سردار تا گزارشی از برخی فعالیت های بسیج دانشجویی اشاره شده است.
طی نامه ای خطاب به وزیر امور خارجه:
با استعفا از وزارت امور خارجه، عذرخواهی کنید
ملتی که همیشه مظلوم، اما با شرافت و اقتدار زندگی کرده است لایق این بزدلی‌ها و وادادگی از طرف دیپلمات های تربیت یافته شرق و غرب نیست.
جانشین سازمان بسیج دانشجویی در همایش میعاد 2 منطقه شمالغرب کشور
بالایی: بسیج دانشجویی با احصای نظام مسائل استان بصورت تخصصی در حوزه های های مختلف و مطالبه آن از کاندیداهای مجلس اجازه جولاد دادن وعده دورغین را در ایام انتخابات نمی دهند.
جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور در همایش میعاد2 دانشجویان شمالغرب کشور: بسیج دانشجویی در دانشگاه ها بایستی از حاشیه فعالیت های دانشگاه به متن اتفاقات تبدیل شود.
اخبار بیشتر
سایر تشکل ها
گفتگو