به دومینوی انتخاب شهرداران ناکارآمد خاتمه دهید
دفاتر بسیج دانشجویی چند دانشگاه بزرگ تهران با انتشار متنی به شورای پنجم شهر تهران به دلیل انتخاب پی در پی شهرداران ناکارآمد در پایتخت اعتراض کردند.
مراسم تجلیل از فرماندهان نمونه بسیج دانشجویی استان سمنان
با حضور سردار ربیعی مسئول بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فرمانده سپاه استان سمنان و حجت الاسلام حسینی دیباجی از فرماندهان نمونه و برتر بسیج دانشجویی استان سمنان تجلیل به عمل آمد.
جریان سازی بدون استفاده از رسانه ممکن نیست
مراسم افتتاحیه دوره نخبه پروری شهید دیالمه با حضور مسئول بسیج دانشجویی تهران در مجتمع فرهنگی آموزشی سیدالشهدا-آبعلی برگزار شد.
مسئول علمی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
جشنواره علمی بسیج دانشجویی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود
شهرکی‌پور گفت: جشنواره علمی بسیج دانشجویی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارائه راهکار برای حل مسائل و مشکلات استان برگزار می‌شود.
مدیران بی کفایت و خیانت دلیل وضع اقتصادی موجود است / دشمنان قصد دارند با جنگ اقتصادی ارتباط مردم را با جمهوری اسلامی خدشه دار کنند
کشور ما بر روی کاغذ هیچ مشکلی ندارد و تحریم کمتر از 30 درصد در این وضعیت اقتصادی نقش دارد 5 عامل دلیل وضع موجود اقتصادی هستند و مهمترین آنها مدیران بی کفایت و خیانت برخی از مسئولان است.
دامغانی در جمع دانشجویان بسیجی :
روحیه دانشجوی بسیجی روحیه مطالبه گری است.
سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از فرماندهان بسیج دانشجویی در دانشگاه های استان دیدار و گفتگو نموده و گفت : روحیه دانشجوی بسیجی روحیه مطالبه گری است.
طی نامه‌های جداگانه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه شریف ازجهانگیری ، کدخدائی و رئیسی برای حضور و پاسخگویی در جمع دانشجویان دعوت کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در نامه‌های جداگانه‎ای از کدخدائی دبیر شورای نگهبان، جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور و حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی برای حضور و پاسخگویی در جمع دانشجویان دعوت کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز برگزار می‌کند؛
مناظره با موضوع؛ سازش یا چالش؟
راهکارهای برون رفت از بحران‌های اقتصادی از دو نگاه متفاوت بررسی خواهد شد.
به همت بسیج دانشجویى؛
مسابقه بزرگ ساخت کلیپ 1 دقیقه‌ای در دانشگاه شهید باهنر شیراز برگزار می‌شود
مسابقه بزرگ ساخت کلیپ 1 دقیقه‌ای با موضوع استکبار در دانشگاه شهید باهنر شیراز برگزار می‌شود.
طی جلسه ای؛
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز معرفی شد
آئین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز با حضور اسماعیل قزل سفلی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد.
کیخا در تریبون نماز جمعه زاهدان تآکید کرد؛
برخی افراد، شخصیت ضدآمریکایی امام را خدشه‌دار و عَلَم دوستی با آمریکا را حمل می‌کنند/ مسئولان پاسخ دهند که هزینه سوخت مرزنشینان مظلوم استان کجا و چگونه خرج شده است
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه امروز عده ای تلاش می کنند تا با خاطره سازی و عبارات غیر واقعی، اثبات کنند که امام یک شخصیت ضد آمریکایی نبود گفت: ایشان در وصیت‌نامه خود تنها آمریکا را تروریست بالذات دولتی می نامند اما عده ای می خواهند این رویکرد امام را تطهیر کنند.
دبیر شورای تبیین مواضع دانشجویی قم؛
فتنه‌گران ۹ سال فکر کردند تا بهانه‌های جدید برای فتنه‌گری بتراشند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قم‌ گفت: فتنه‌گران ۹ سال به مغز خودشان فشار آورده و فکر کردند تا بهانه‌های جدید برای فتنه‌گری خود بتراشند.
محسن زاده خبر داد:
قرارگاه تخصصی سلامت «شهید زین‌الدین» بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز افتتاح شد
مسئول قرارگاه تخصصی سلامت «شهید زین‌الدین» گفت: اهداف و سرفصل فعالیت‌های قرارگاه بر اساس سیاست‌های کلی سلامت ابلاغی رهبر انقلاب و تعریف حوزه مسائل مربوط بهداشت، سلامت و درمان که در نظام اسلامی نیاز به پژوهش، تکمیل، تصحیح، اقدام و… دارند، تعریف‌شده است.
قدیری ابیانه در دانشگاه آزاد دامغان:
با آگاه سازی باید تصورات غلط مردم را نسبت به درآمدهای نفتی و اختلاس ها اصلاح نمود.
دکتر محمد حسن قدیری ابیانه در همایش بصیرتی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان برگزار شد گفت : امروز باید با آگاه سازی تصورات غلطی که در توده مردم نسبت به درآمدهای نفتی و اختلاس ها وجود دارد را اصلاح نمود.
در راهپیمایی 13 آبان کرمان صورت گرفت
پویش مردمی 40 سال بدون آمریکا
مردم انقلابی شهر کرمان با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود با تصاویر دستاوردهای انقلاب، به پویش 40سال بدون آمریکا پیوستند.
دکتر علیرضا نادری:
شکست هیمنه آمریکا با شعار الله اکبر
دکتر علیرضا نادری از دانشجویان حاضر در تسخیر لانه جاسوسی گفت: قبل از عملیات موقع هماهنگی من پرسیدم با چه سلاحی به جنگ با آمریکا می روید گفتند با سلاح پیروزی انقلاب یعنی الله اکبر و همین هم شد و آن کماندو های ورزیده که محافظ سفارت بودند را با همین شعار شکست دادیم.
در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارسنجان مطرح شد:
سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد/مسئولین نیز همراه با ملت ایران در مقابل زیاده خواهی‌های استکبار چون سدی محکم بایستند
فعال دانشجویی ارسنجان گفت: در این مقطع زمانی هم که بار دیگر توطئه های استکبار از طریق جنگ اقتصادی و ایجاد فضا سازی رسانه ای شکل گرفته ملت عزیز و شریف ایران با چنگ زدن به ریسمان ولایت و وحدت کلمه بار دیگر این توطئه را خنثی خواهد کرد.
اخبار بیشتر
گفتگو
آخرین اخبار